1. 1.
    tabiki muhabbet için. başka ne için olacak.
    bir şeyler öğrenmek istesem indexler var, girer okur öğrenirim.
    insanları oylamak istemem, oylanmak istemem.
    içimi dökmek istesem alır kağıdı kalemi yazarım.

burası benim için kullan at.
    muhabbetini et, keyif al ve geç.

hayat, sözlüğü ciddiye alacak kadar uzun değil.
    7 -5 ... biyrunefenim
  2. 2.
    (bkz: bilemiyorum altan bilemiyorum)
    3 ... nick koymayi unuttum
  3. 3.
    Peki ben sana bir soru sorayim sen neden yazmıyorsun? ikisi de gayet mantıksız soru evet
    ... i love god
  4. 4.
    (bkz: can sıkıntısı)

(bkz: özgürce saçmalayabilmek)
    2 ... dipnotundibindekinot
  5. 5.
    Can sıkıntısı. Bazen hoşuma giden düşüncelerimi sözlüğe dökmek haz veriyor.
    ... evde ve ofkeli
  6. 6.
    Bir soru çeşidi. Belli bir format ve belli kurallar çerçevesinde yazmak zevkli oluyor. Bir grup insan, birçok konuda fikrini belirtiyor. Bir şeyler öğrenmek istesem elbette ki adresim burası olmaz. Ancak çoğu güncel olayı, güncel bilgiyi, güncel haberi burada paylaşan arkadaşlar sayesinde öğrenebiliyorum.
    Ayrıca buradan da nadiren çoğu konu hakkında bilgi edindiğim oluyor. Yani hiç bilmediğim bir şeyi buradan görmüş ve öğrenmiş oluyorum. Aniden. Güzel bir şey bence.
    Ben burayı sohbet olarak görmüyorum açıkçası. Evet eğlenceli ancak sohbet etmek istesem gider whatsapp'tan grup kurar arkadaşlarımla ederim böyle bir yerde ne işim olsun ki.
    ... dertler derya olmus
  7. 7.
    her vakit fâideli işler ile meşgul değilim, arada bir canım sıkılıyor (özellikle geceleri) instagram, twitter gibi platformlarda ölü vakit geçirmek yerine burada vakit geçirmeyi seviyorum, sözlüğün geneli bitik olsa da entrylerini keyifle okuduğum bir kaç yazarın oluşu ve yazmanın da iyi gelişi buna etken.
    öylem işte.
    5 -1 ... magoa de nemesis
  8. 8.
    anonim olmak özgürlük bence. bir de bohem hayat tarzı ile birleştirince tadından yenmiyor.
    2 ... rosemademoiselle
  9. 9.
    Hoşuma gidiyor.16 yıldır yazan biriyim.
    Biraz da sözlükte yazayım dedim.
    1 ... sakar kelebek
  10. 10.
    Bir arz vardı, kendi talebini doğurdu. Bazen keyifli oluyor ondan.
    ... billur tuz