bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    önlemlerimizi aldık. sağda solda "uludağ sözlük moderasyonu özel mesajları okuyor." şeklinde dillendirilen şeyin gerçek olma ihtimalini açıkçası hiç düşünmemiştim. teknik olarak mümkünmüş... tedbiri elden bırakmamak lazım.

bir süredir birkaç yazar (işsiz) arkadaşla üzerinde çalıştığımız projeyi sizinle paylaşmak istiyorum. bu yazarlar uzun süredir sözlükte olan ve çok sevilen (bir tanesi zall) yazarlar. onlara güvenebilirsiniz. bu ekibi oluştururken herkes sözlükten kimseye yavşamayacağına dair ant içti.

şifrelerimiz şu şekilde:

canım ayran çekti: bana blowjob yapmanı istiyorum.
    (tamam, sanırım bunu benden başka pek kullanan olmaz)

uludağ sözlük ne kadar da hızlı değil mi?: sözlük kasıyor whatsapp, facebook falan var mı?
    (sözlüğün kastığını söylemek yönetimin zoruna gidebilir. ondan sonra "neden çaylak oldum?" diye sorarsınız)

uludağ sözlük'ü gerçekten çok seviyorum: senden çok hoşlandım.
    (son yıllarda artan skandallara karşı dikkatli olmak lazım)

sizinle menemen yiyebilir miyiz?: anal sekse bakış açınız nedir?
    (sonuçta yarın modlarla yüz yüze bakacaksınız, bazı şeyleri de bilmeyiversinler)

namaza geç kaldım, sonra devam edelim: sonra da konuşalım, senden elektrik aldım.
    (bunu has kemalist ekledi şablona. "neden namaz?" sorusuna ise netlik getirmedi)

hadi şu başlığı uplayıp yapıp sözlüğe hizmet edelim: başlık sikertmek ya da topluca giri eksilemek söz konusu.
    (bazı gerzek yazarların uçurulmaları dün gibi... ne eğlenmiştim lan)

moderasyonu seviyorum: *moderasyona küfür*
    (burada 'çok' 'acayip' gibi şeyler yazıp edilen küfürün şiddetini arttırabilirsiniz.)

kodları serbest olup yazarlara açıktır. siz de kendi arkadaş çevrenizde şifreli mesajlaşın, moderasyonu kendinizden uzak tutun. tabii facebook'tan ekleşmek de var ama o daha zor geldi nedense. yani çok saçma... gidip çakma facebook açmak falan, zor iş azizim.

freeze you later
    6 -2 ... absolute zero
  2. 2.
    (bkz: nasıl çaylak oldum)
    2 ... darknessoldfriend