1. 1.
    bir şey yazarsın, mesaj kutusu yanar, " * , çok güldüm", " bayadır okuduğum en samimi yazı" falan gibisinden takdir, şükela. tabi ortada bir de nik var, mirc zamanları ne güzeldi, hepimizin niki "buse_19" ya da " handsome_boy" falandı. buse'yse kız, handsımsa erkek, her şey ne kadar net. şimdi öyle mi. adamın niki "stayinalive" mesela. hermafrodit bi nik. anlayamıyosun.

neyse mesaj gelince de açıp son entrylerini okuyorsun, nik altına bakıyorsun " lan yoksa kızlan mı yazışıyoruz" diye heyecan yapıyorsun, ben mesela gidip en şık takım elbiselerimi giyip, parfüm sıkıyorum odamın içinde kızlan yazışıyorsam etc. ona göre önlemini alıyorsun.

niye anlattım tüm bunları, dimi? çünkü hayatta böyle de küçük detaylar da var. umut sarıkaya'ya ve onun yarattığı edebiyat geleneğinin ekmeğini yemeye bayılıyorum. sevgilerle.
    31 -4 ... horrible secret
  2. 2.
    yalnızlıktır, abazanlıktır, arayış içinde olmaktır.
    1 -3 ... meo ne ki la
  3. 3.
    bir sözlük adetidir. iyi ya da kötü bir mesaj o kişinin yazdıklarını araştırma gereğini doğurur. ihmal etmeyelim. belkide gözden kaçırdığımız harika bir yazar vardır bu sayede bulmuş oluruz.
    4 ... seyiluk
  4. 4.
    kızsa ona göre yazarım derdindeki yazarın işidir bu.
    2 ... sinirlenmicem
  5. 5.
    istisnasız her yazarın yaptığı eylem. *

(bkz: merak)
    -1 ... adella
  6. 6.
    paranoid şizofreni başlangıcı belirtisi olan kronik sözlük rahatsızlığıdır.
    ... uludag reklam
  7. 7.
    cinsiyetini öğrenme derdindedir.
    1 ... sxyby31
  8. 8.
    Sözlükte entry giren kişinin entrysi beğenildiğinde, "?" butonuna basıp, diğerlerini de okumaya başlama eylemi vardır, ötekinden daha çok yapılır bu.
    ... fhalles
  9. 9.
    adettendir. kimle konustuğu hakkında fikir sahibi olmak ister herkes.
    2 ... ism i fail
  10. 10.
    troll olup olmadığını en iyi buradan anlarsınız.
    1 ... zdensonrakiharf