bugün

sabah 07:00 - 08:00 arası sözlükte görülen durumdur.
8888888. entryi bekleyen sözlük yazarlarının şu an yaptığı eylem.
Uludağ sözlük bitiyor mu ? Ağlarım ama..
ailecek bekliyoruz. kime vuracak bu piyango acaba ?
Şuan şahit olduğum durum.Nerde bu gençlik.
82 milyonun yaşadığı bir ülkede, ülkenin en büyük ikinci sözlüğünde bu saatte kimsenin entry girmemesi durumudur. hayatın olağan akışına aykırı bir durum.
Rehavet.
öyle şuan.
Siktin sözlüğü eyledin viran.
Koş mehdiye deccale haber ver heman.
ben de sıkıldım.
çıkıyorum.
Ben an itibariyle giriş yaptım sözlüğe, eğlencedeyim, çok güzel bir akşam geçiriyorum, o yüzden yazmadım. *

Şimdi de şöyle bi baktım, gidiyorum. *

bye bye.
Önemli bir sorundur. Belki de kelimeler tükenmiştir, kim bilir.
belki de kelimeler kifayetsiz kalmış, pançak pançak şiirler tükürme zamanı gelmiştir.
geridekalan yazarımız: "pançak pançak şiirler tükürme" kelimelerinin, Attila ilhan'ın "istanbul ağrısı" şiirinden alıntı olduğu neden belirtmedin.
Özellikle son günlerde olandır.
Neyse ki yazıp çizip karalayıp gidiyorum.
gereksiz geldiyse yazıp kaydetmeden siliyorum.
iki el birden meşgul olacak işler yapıyorsanız normal tabi.

Azıcık Ara verin de sözlük canlanıversin bir zahmet!
Düzgün başlık mı var da girelim?
yazacak düzgün başlık bulamadım.
Seni mi kıralım güzel kardeşim. Buyur.
nerede o eski sözlükler.
Gittikçe biten sözlükte şu an olan durum.
Bir el daha bitmiş sözlük. Oyuna devam diyor tabi.

Yazanlara promosyon şart ama burada anca küskü gibi reklam girsinler.

Not: Dedikoduyu bırakın!
ben girdim şu an ve bozdum bu durumu.
Ben hastayım arkadaşlar biriniz bilem keşbiş olsun demediniz. Hepiniz bitmişsiniz.
Geriye kalan üç beş karıyla konuşuyorlardır.
vah yavrum vah. onu dusunecek olan zallus efendi ve ortagi mi desem patronu mu desem bilemedim.

sozlugu bu hale getirmeden once dusuneceklerdi.

sozlugu ak trollerin, geri zekali veletlerin, ruh hastalarinin oyun bahcesi haline getirdiler.
lan bir dakika ayrica adamlar ses etmiyor ki demek ki onlar memnun.
siz de bosuna aglamayin.
moladayım elemanın biri emrah dinliyor. başım döndü.

Sen açtın gözlerimi
Her şeyi sende gördüm.

milli oldu herhalde
o taraftan yoğun bir sigara dumanı geliyor. eheh.
sarmıyor artık hiçbir şey.
hayır desem ki dm'lerde bir işler çeviriyorlar, zannımca onu da yapmıyorlar. çünkü dm'imde tek bir ulu erkeği bile yok. yazıklarım olsun. bunun için mi geldik biz ekşi'den buraya?

hemen çok çok yakışıklı olanlarınız "slm" yazsın.
Zamanında ekşi sözlük ile kalitede yarışırdı ama birçok yazarı küstürüp, sözlükten soğuttular. Normaldir.
ekşi'de de yazarım. oradaki de benim buradaki de. fakat aradaki fark, orada hitap edeceğim kesim burada yok. dolayısıyla orada seviyeli yazarken burada am göt meme takılıyorum. burası bir nevi ekşi sözlük'ün deep web'i anlayacağınız. yoksa ben yine aynı benim, değişen bir şey yok.
işaret parmağım

tilifini titimiyirim.
(bkz: oyunlar başlasın)
(bkz: beye dosyamı getirin)
Hepsi külotlunun suçu amerigalara gitti böyle oldu sözlük. Bi de hiç Utanmadan i love ny bardağında kahvesini höptürsün. Gerçekten çok yazık.
bu sözlük buna müstehak.
Yalnızca birkaç ay önce bile daha iyiydi.
Birkaç haftaya kalmadan bizler de yazmaz olabiliriz.
Genel olarak tadım yok bu ara, sözlükle ilgisi yok. Biraz moral motivasyondan sonra yine damlarım.
Ellerinizi yıkayın!

Bir zamanlar internette dersiniz, böyle böyle bir sitede, sözlüklerden biriydi işte, ne güzel yazıp eğlenirdik, çoğu kez okuyup fark edilmese bile, içimizi dökmek için belki sadece, kaybolup biteceğini düşünmesek de…

Geçmiş mi olsun?
Şimdi girdim.

Üstelik de bu üçüncü. *
gündem adı altında sidik yarıştırıldı, iki üç sayko kendi halinde yazan kitleyi de delirtti, kaç ay oldu bugün girdim.
hiç keyfim yok.
Bu gün çok fazla bana ne lan dedim. Durum o kadar vahim. Normalde entry girmediğim sikko sikko başlıklara karşı kayıtsız kalır ve sadece bakıp geçerdim. Bu gün bana ne amk dedim dışımdan. O kadar beter.
entry girme devri geçti artık.
girene girerler abi bundan sonra böyle.
ben çıkıyorum mola bitmek üzere.
demli ve şekersiz.