1. 0.
  öyle deme lan, ben hepinizi seviyorum.

  sözlükte kimsenin birbirini sevmemesi
  11 -2 ... tomoe the youkai
 2. 1.
  sevmek seni bir suç ise:
  https://1-tube.ru/watch/-oqwwc6q-Jk
  2 ... monk of monkmountain
 3. 2.
  ne bağlamda lazım olur tsukky?

  açık konuşalım, dost meclisindeyiz....

  halk bu sorunun cevabını bekliyor, nefesler tutuldu.
  5 ... tomoe the youkai
 4. 3.
  Ben çoğunu severim.
  1 ... strategy
 5. 4.
  alışılmış durum.

  kimsenin birbirini sevmesine gerek yok, bu her yerde geçerli ama sözlükteki çekememezlik had safhada.
  nedeninin düşüncelerin çıplak olarak yazılmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. gerçek hayatta birbirimizin yüzüne rahatça "silik ol inş." demediğimiz için, burda da suratını görmediğin birini yerin dibine sokmaya çalışırken yandaşlar, başka sevmeyenler tarafından güzel güzel desteklendiğin için o nefreti sıcak tutabiliyorsun.

  git yazdıklarını seri eksile, nickaltında "salaktır" tipli yazılar yaz, açığını gördüğünde "uyuma mod uyuma kan istiyorum!!" diye yırtına yırtına kendi çapında amacına ulaş. gayet basit aslında. bizler sevmediğimiz insanların süründüğünü görünce mutlu olan ağır merhametsiz tipleriz. Bizim de sürünmemizi isteyen insanlar olduğunu düşünmeden yaşıyoruz.

  herkes birbirini donuzlasa, bugün'e düşen başlıklara görünmez halde yazılar yazsak kavgasız bir sözlüğümüz olabilir.
  ama ne var?
  kaos istiyoruz.
  13 ... lavandula
 6. 5.
  Ben seviyorum la hepinizi bi kotulugunuzu gormedim (eksilendi).
  2 ... powerofnow
 7. 6.
  Sevgisizce davranışların, tutumların kaynağı ve Belkide ana fikri şudur; "seninle bir derdim yok, fakat fikirlerine gıcık kapıyorum". tabi yersen.
  2 ... gazeloglu
 8. 7.
  Zorunda da olmamalarındandır. Ben kimseyi sevmiyorum, kimse de beni sevmiyor. Seviyorum diyen varsa yalancı ve aşağlıktır. Burada biri size seni seviyorum, yazdıklarını seviyorum derse inanmayın. insanların sizi tanımadan sevmelerine imkan yoktur. Çünkü her insan "ben dış görünüşe önem vermem." Desede verir. Bu külliyen büyük bir yalandır. insanların ağzından duyduğum en iğrenç cümlelerden 3 veya 4. Sıraya yerleşebilir. Bu insanlar sizinle reelde görüştükten sonra bir daha arayıp sormayacak insalardır. Fiziksel görünüşünüze gördükten sonra sizden uzaklaşırlar. Ben yazdıklarını seviyorum diyen insanlara da inanmayın. Bu tamamen kıskançlıktandır ama kıskandığını da belli etmek istemez. Yarın bir gün onun düşüncesine ters bir şey yazdığınızda, itin götüne sokup sokup çıkarır. Bu da size olan kıskançlık duygusunun içinde birikip, dışa vurumudur. Kısacası seviyorum diyen insanlara inanmayın amk.
  2 ... bir klonu cok sevdim juvelya
 9. 8.
  Sözlüktekilerin çoğu birbirini düşürme, açığını yakalama ve bozma derdinde.

  Ama essy ile ben öyle miyiz? Asla. Canım sisterımı her yerde savunurum bir şey olursa. Kankilopum benim. Essy ile aşkımız bir başka.
  1 -4 ... miyavsu
 10. 9.
  sadece seni sevmiyoruz. artık kabullen bu gerçeği

  sözlükte kimsenin birbirini sevmemesi
  8 ... ekonovich