1. 0.
  öyle deme lan, ben hepinizi seviyorum.

  sözlükte kimsenin birbirini sevmemesi
  10 -1 ... lucius vorenuss
 2. 1.
  sevmek seni bir suç ise:
  https://1-tube.ru/watch/-oqwwc6q-Jk
  2 ... monk of monkmountain
 3. 2.
  ne bağlamda lazım olur tsukky?

  açık konuşalım, dost meclisindeyiz....

  halk bu sorunun cevabını bekliyor, nefesler tutuldu.
  5 ... lucius vorenuss
 4. 3.
  Ben çoğunu severim.
  1 ... strategy
 5. 4.
  alışılmış durum.

  kimsenin birbirini sevmesine gerek yok, bu her yerde geçerli ama sözlükteki çekememezlik had safhada.
  nedeninin düşüncelerin çıplak olarak yazılmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. gerçek hayatta birbirimizin yüzüne rahatça "silik ol inş." demediğimiz için, burda da suratını görmediğin birini yerin dibine sokmaya çalışırken yandaşlar, başka sevmeyenler tarafından güzel güzel desteklendiğin için o nefreti sıcak tutabiliyorsun.

  git yazdıklarını seri eksile, nickaltında "salaktır" tipli yazılar yaz, açığını gördüğünde "uyuma mod uyuma kan istiyorum!!" diye yırtına yırtına kendi çapında amacına ulaş. gayet basit aslında. bizler sevmediğimiz insanların süründüğünü görünce mutlu olan ağır merhametsiz tipleriz. Bizim de sürünmemizi isteyen insanlar olduğunu düşünmeden yaşıyoruz.

  herkes birbirini donuzlasa, bugün'e düşen başlıklara görünmez halde yazılar yazsak kavgasız bir sözlüğümüz olabilir.
  ama ne var?
  kaos istiyoruz.
  11 ... lavandula
 6. 5.
  Ben seviyorum la hepinizi bi kotulugunuzu gormedim (eksilendi).
  2 ... powerofnow
 7. 6.
  Sevgisizce davranışların, tutumların kaynağı ve Belkide ana fikri şudur; "seninle bir derdim yok, fakat fikirlerine gıcık kapıyorum". tabi yersen.
  2 ... gazeloglu
 8. 7.
  Zorunda da olmamalarındandır. Ben kimseyi sevmiyorum, kimse de beni sevmiyor. Seviyorum diyen varsa yalancı ve aşağlıktır. Burada biri size seni seviyorum, yazdıklarını seviyorum derse inanmayın. insanların sizi tanımadan sevmelerine imkan yoktur. Çünkü her insan "ben dış görünüşe önem vermem." Desede verir. Bu külliyen büyük bir yalandır. insanların ağzından duyduğum en iğrenç cümlelerden 3 veya 4. Sıraya yerleşebilir. Bu insanlar sizinle reelde görüştükten sonra bir daha arayıp sormayacak insalardır. Fiziksel görünüşünüze gördükten sonra sizden uzaklaşırlar. Ben yazdıklarını seviyorum diyen insanlara da inanmayın. Bu tamamen kıskançlıktandır ama kıskandığını da belli etmek istemez. Yarın bir gün onun düşüncesine ters bir şey yazdığınızda, itin götüne sokup sokup çıkarır. Bu da size olan kıskançlık duygusunun içinde birikip, dışa vurumudur. Kısacası seviyorum diyen insanlara inanmayın amk.
  2 ... komple satilik teori
 9. 8.
  açıkçası sevdiğim en azından sempati beslediğim insanlar da var.

  sevdiklerim az ama öz, fikirlerin uyuşması ise temel şart.

  sempati beslediklerimin ise fikrini fazla irdelemiyor, yazdıklarını gözlemleyip yorumlamıyorum.

  sevmediğim yazarlara ise kendimce haklı sebeplerim var ve sonuçta ben iyi niyet elçisi değilim, aptalca davrananlara güzelce ve kibarca davranıp zaman kaybetmek istemiyor, anladığı dilden konuşmak istiyorum.

  mesela daisyfuller denen sığır, bu aptal evladına, mgtow başlığında bir şeyler yazarken, yırtık dondan çıkan sik gibi, aptal bir orospu evladı gibi salak salak şeyler zırvaladığından beri ayarım, bulsam ohlata ohlata sikerim, niye? çünkü fikirlere saygı duymayan orospu evladının teki.

  kavgayla çözebileceğiniz konularda konuşarak zaman kaybetmeyin, sikin, sokun itin götüne...
  2 ... opus magnum ii
 10. 9.
  Sözlüktekilerin çoğu birbirini düşürme, açığını yakalama ve bozma derdinde.

  Ama essy ile ben öyle miyiz? Asla. Canım sisterımı her yerde savunurum bir şey olursa. Kankilopum benim. Essy ile aşkımız bir başka.
  1 -4 ... son feci kedi