1. 1.
    acı bir gerçek.
    hepimiz kardeşiz bu kavga ne diye.

sözlükte kimsenin birbirini sevmemesi
    9 -3 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    Yo ben 1 2 kişiyi seviyorum tanımadan. Çok değerli ve güzel yazılar yazıyorlar. Eminim reel hayatlarında da çok değerli insanlardır.
    11 -2 ... hepbirsonbahar
  3. 3.
    öyle deme lan, ben hepinizi seviyorum.

sözlükte kimsenin birbirini sevmemesi
    10 -1 ... kinamiyo takao
  4. 4.
    Kardeş deme lazım olur:/
    4 ... kitsune youkai
  5. 5.
    sevmek seni bir suç ise:
    https://1-tube.ru/watch/-oqwwc6q-Jk
    2 ... monk of monkmountain
  6. 6.
    ne bağlamda lazım olur tsukky?

açık konuşalım, dost meclisindeyiz....

halk bu sorunun cevabını bekliyor, nefesler tutuldu.
    5 ... kinamiyo takao
  7. 7.
    Ben çoğunu severim.
    1 ... strategy
  8. 8.
    yalaaaan yaaaalllaaaan siziii sevmediğiiiimmm yalan, çocuksu bir sevinç başlar içimdeeee entrylerinizi gördüğüüüm zamann...
    6 -1 ... monna rosa
  9. 9.
    Bir sözlük teyzesi olarak birbirine yakıştırdığım yazarlar var.
    Listesi bende saklı,o kişiler birbirlerine kanka/kardeş ayağı yapmasınlar mesela,çift olarak güzeller,kıps.
    6 ... kitsune youkai
  10. 10.
    alışılmış durum.

kimsenin birbirini sevmesine gerek yok, bu her yerde geçerli ama sözlükteki çekememezlik had safhada.
    nedeninin düşüncelerin çıplak olarak yazılmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. gerçek hayatta birbirimizin yüzüne rahatça "silik ol inş." demediğimiz için, burda da suratını görmediğin birini yerin dibine sokmaya çalışırken yandaşlar, başka sevmeyenler tarafından güzel güzel desteklendiğin için o nefreti sıcak tutabiliyorsun.

git yazdıklarını seri eksile, nickaltında "salaktır" tipli yazılar yaz, açığını gördüğünde "uyuma mod uyuma kan istiyorum!!" diye yırtına yırtına kendi çapında amacına ulaş. gayet basit aslında. bizler sevmediğimiz insanların süründüğünü görünce mutlu olan ağır merhametsiz tipleriz. Bizim de sürünmemizi isteyen insanlar olduğunu düşünmeden yaşıyoruz.

herkes birbirini donuzlasa, bugün'e düşen başlıklara görünmez halde yazılar yazsak kavgasız bir sözlüğümüz olabilir.
    ama ne var?
    kaos istiyoruz.
    11 ... lavandula