1. 1.
    Sürekli saçma sapan açılan başlıklar görüyoruz. Yok şarkıları, yok şiveleri vs vs, ve ağır genelleme yapılıyor.

Ya çekemeyen çok yada karadenizliler ağır silkmiş bunları.
    5 -4 ... 1garipkuzeyli
  2. 2.
    Problemin sebebinin deniz olmadığı aşikar.

imza:ailesi karadenizli olan bir yazar
    2 -1 ... insectoidzz
  3. 3.
    düşman olma durumları yoktur. sadece aşırılıklarından veya kibirden sözedip eleştiriyorlar.
    birilerinin yaptığı gibi ezildik, dilimizi konuşturmuyorlar tripllerine girmemk lazım. ayrıca aslında bahsettikleri karadeniz değil sadece oradaki 2 şehirdir.
    onlarda böyle söylene söylene bu huylarından vazgeçeceklerdir.
    hepimiz kardeşiz.
    -5 ... pilotmont 1
  4. 4.
    Ahaa algıya bak amk, tipik akpl’li kafası “düşman, dışgüç fetöcü vatan hayini “.
    Sizin nazınızı çekmek zorunda mıyız amk, yemek yerken uyy pizum muhlama.
    Müzik dinlerken, uyy pizum çemençe.
    Dolaşırken, uyy pizum jajlalarimuz.
    Bize ne sizin saçma sapan kültürünüz müziğiniz yemeğinizden amk niye gözümüze sokma gereği duyuyorsunuz?
    Laf edince de yapıştır düşman yaftasını ne ala memleket.
    3 -7 ... hakan yavas
  5. 5.
    Zikimin başı beğenmiyosan siktr git ötede oyna.

Biz de sizin gibi sosyal totoşlara laf anlatmaya çalışıyoruz. Ayrıca düşman kelimesi mecazi anlamda kullanıldı. Senin algına attırayım.
    3 -3 ... 1garipkuzeyli
  6. 6.
    pilotmont'a çok yüklenmeyin, düşünce ayrımlarımız olsa da kendisi saygın biridir.

tanım: bağışlayın beni ama çok da s*kimizde. karadenizliler bu ülkedeki çalışkanlık parametresini üst düzeye taşıyan birinci bölgenin insanlarıdır. kendi toprağım olan girasunlular için konuşmak gerekirse, çok çalışırlar, az konuşurlar, politik görüşleri değişkenlik gösterir (bağnaz değildirler, belediye başkanı ayrı bir partiden, milletvekili seçimleri başka bir partiden [üst anlamda] çıkabilir), yurt dışı bağlantıları güçlüdür (new york'ta türk varlığı), birbirlerini kollarlar (işbu durum yanlış anlaşılmaya uygun, lokal patriotizm [mahallicilik, hemşericilik] ' e kayan durumlar olsa da genel olarak parantez içerisindeki olgulardan uzak dururlar), familya bağları güçlüdür, toplumsal bilinçleri güçlüdür (bireysel silahlanmanın ilk onda olduğu illerdendir, ancak criminalite [suç oranı] oldukça düşüktür).

bunlar sayabildiklerim, dikkat ederseniz kendi memleketini öven tiplerin düştüğü genel hatlara düşmedim. benim köyüm çok güzeldir ya da girasun türkiye'nin en iyi ........ sahiptir demedim (birkaç nen sayabilirdim emme gizli kalmasını yeğliyorum). demeyi de sevmediğimi beni az çok tanıyan insanlar bilir.

esenola.
    2 ... alpertunna
  7. 7.
    gene maadur oldular mk.
    2 -1 ... timur cengiz hulagu
  8. 8.
    karadenize en büyük düşman karadenizlilerdir. anasını siktiler doğa harikasının.
    3 -1 ... ozzy osbourne