1. 1.
    sakıncalıdır.

sözlüğe insanlara, cinlere ve hayvanlara yararlı olasın diye girilir, bir şeyler yazılır. tanışma, kaynaşma yeri değildir.

ama sözlüğe giren erkeklerin ve kızların karşı cins için girdiği çok açık. ayıptır, günahtır. ana-baba olacaksın, 20 yıl sonra kendinden utanacaksın.

hadi müslüman olmayanları geçtim, onları kalpleri mühürlü zaten. ya müslüman kızlar, erkekler. lütfen biri ile tartışacaksanız önce cinsiyetini sorun, sonra devam edin. aksi takdirde, allah yardımcın olsun diyip, kısa kesmeye bakın. sonra pişman olmayın, şeytanın aleti durumuna düşmeyin. faydası yok bu işlerin.
    5 -17 ... drnirvana
  2. 2.
    gayet normaldir.

adi üstünde mesajdir, bilgi alis verisi vs.
    tanisma,flört derken evlilige kadar da gidebilir. bakarsin sözlük hayirli bir iste vesile olabilir.
    2 -1 ... sevcenk
  3. 3.
    kızlar tarafından siktir çekilmiş bir yazarın hezeyanıdır.
    9 ... cinayetsaati
  4. 4.
    (bkz: sözlüğü de mi haremlik selamlık yaptınız)
    3 -1 ... jeandarc
  5. 5.
    hayatta yapmaktan en keyif aldığım hadisedir. zaten sözlükte yazma amacımda, sözlükten kız kaldırmak olduğu için, bu eylemde amacıma araçlık etmektedir.

benim gibi zeki, karizmatik, efendi, dürüst, kibar, narin, nazik, kadınını hoş tutmayı bilen, yakışlı biriyle sohbet etmek isteyen, benim engin bilgindem faydalanmak isteyen, edebiyata sanata aşka kırgınlıklara kızgılıklara mutluluklara kısaca hayata dair sohbet etmek isteyen 20 li yaşların başında ki, tüm sözlük bağyanlarına selam ederim

işbu, yaraka burada sözlüğün kaşarlarına seslenmektedir.
    7 -7 ... yaraka
  6. 6.
    (bkz: göz göre göre eksi yemek)
    1 -1 ... sevcenk
  7. 7.
    insan insandır.konuşmayı bildikten sonra,muhabbet edebildikten sonra bayan erkek farketmiyor.
    4 -1 ... jeandarc
  8. 8.
    vucuddaki serotonin miktarini makul bir seviyeden yukari tasimadigi surece mubah olan eylem.
    1 ... abdulkadir gumus$u
  9. 9.
    (bkz: sözlükte karşı cins ile mokoko)
    3 -2 ... set me free
  10. 10.
    sakıncalı olduğu için bazı zorluklar doğuruyor.

bana mesajlar geliyor, erkek olduklarından emin olduklarıma cevap yazıyorum ama diğerlerine yazmıyorum bu yüzden kimse kusura bakmasın ama eğer mesajın altına not düşüp ben erkeğim denilirse o zaman allah'ın izniyle sorularını cevaplandıracağım.
    3 -10 ... drnirvana