1. 1.
  sözlükteki en haz verici olaylardan birisidir. duyarcıların ve kudurmuş kadınların feryat figan halleri kan akışımı hızlandırmaktadır.
  10 -5 ... yuruyen cinsellik
 2. 2.
  normalde mıymıntı tiplerdir bunlar. iki kelimeyi bir araya getiremezler, hatta genelde kadınlar altında ezilen tiplerdir. acısını da aralarında cips kırıntıları olan kokuşmuş klavyelerinden çıkarırlar. kiyamisu.
  6 -6 ... lityum
 3. 3.
  esasında kadın düşmanlığı yapmak değildir. kadınlarla ilgili gerçekleri haykırdığında aralarındaki gizli dayanışmadan ve meriçlerden alınan güçle kadın düşmanı ilan edilmektir. karşılaştığım en ekstrem örneği teyze diyorum diye beni misojenist ilan eden instela teyzeleriydi.

  bu kezofeminazilerin propagandaları ve baskıları sonucu inci sözlük'te bile silik yapılmışlığım vardır. ama dokuz sözlükten de kovsanız ben doğruları haykırmaya devam edeciğim!
  3 -3 ... nesgayfe
 4. 4.
  Ani gelişen ataklarla Kendini diğerlerinden sıyırma fırsatı yakalayan alfa(!) sözlük kadınlarının tekelindedir.

  Perspektife düz bakıldığında Erkekler masum kalıyor.
  7 -7 ... ups boobss
 5. 5.
  yapmayın arkadaşlar yapmayın..ne kadına nede erkeğe düşmanlık yapmayın...zaten kısmen asabi bir milletiz, şurda iki satır yazıyla kim kime ne anlatacak,kendinizi germeyin....takılalım seviyeli espriler muhabbetler ooohhh ))). zaten pazartesi olmuş.
  2 ... es ses
 6. 6.
  Sonra da ozel mesajdan canim sen haric hadi sexting e devam derler. Iki yuzlu ibneler.
  3 ... vr38 ile uyuyan adam
 7. 7.
  Kadınların da çok umrundaydınız ya.
  6 -2 ... erkeksi bayan buse