bugün

Genel sebebi kadın olduğunu söyleyince pek çok abazanın atlayacağını bildiğinden hayatında bulamadığı tatmini burda bulmaya çalışmasıdır. Bu kızlar o abazalardan etkilenmeyi bırak tiksiniyorlar aslında ama ya sekse veya ilgiye o kadar aç ki bu iğrenmeyi arka plana atıyor. He bazıları da normal yazarken asıl amacı onu belirtmek olmamasına rağmen belirtmiş oluyor ki bunda problemli bir durum yok sadece abazaların açık hedefi haline geliyorlar.
Oysa sır gibi saklamalıydı cinsiyetini.
Evet. Vajinam var. Ne olacak şimdi.
erkek olduğunu belli etmek kadar doğaldır.
erkekler erkek olduğunu belli etmiyor mu cinsiyetsizmiş gibi mi davranıyor?
şurada bir iki entry girerken aman kadın olduğum anlaşılmasın endişesi taşımamız gerektiğini düşünen ve erkek olduğunu hiç utanmadan belli eden kişiler bu görüşlerini -büyük olasılıkla diğer bütün görüşlerini de- kendilerine saklamalılar. değeri yok çünkü görüşlerinin.
Böyle sikik başlık ve entrylerle kaçırıyorsunuz işte hatunları amklarım.
Lan eskiden o iş için ek yer gibiydi burası şimdi erkek meslek lisesi gibi sizene amk.
Sözlüğün bizzat kendisi, kuruluşundan beri sosyal medyadır. Sözlüklerin üzerinde mutabık olunan kutsal bir amacı yoktur, 1999’dan beri de hiç olmamıştır. Bilgi ve fikir alışverişi yapmak isteyen yapar, istemeyen yapmaz. Sözlüğün ruhu diye bir şey de yoktur. Bunların tamamı zırvalık. Ama sözlükler var olduğu günden beri sözlüğe kendince misyon yükleyip bunu sikimsonik naif bir ton ve uhrevi bir havayla millete dayatmaya çalışan tipler hep oldu ve yazık ki olacak gibi. Sözlük konsepti dahilinde mefkure gibi kaim kılınmaya çalışılan her ne varsa ta amına koyayım. Bu bağlamda cinsiyet belirtmenin ya da belirtmemenin aykırı düştüğü hiçbir şey yoktur.
sözlükler, sosyal medya gibi insanların kendini tanıtma merkezi değildir ve olmamalıdır. Sözlüklerin amacı, insanların çeşitli konulardaki bilgi ve fikir alışverişini sağlamaktır.
Dolayısıyla sözlükte cinsiyet belirtmek sözlüğün ruhuna ve amacına aykırıdır.
En fazla 10-15 ekstra artı oy ve sanal tatmin haricinde pek bir kâr getireceğini düşünmüyorum. Ölü yatırım.

Sözlükten tanışacağı dalyan gibi bir erkekle evlenip birkaç farklı ebatta çocuk sahibi de olabilirler. Bak bunu unutmuştum.
Erkekler de gayet kendini belli ediyor hatta cinsiyetim erkek diye çığırtkanlar gibi bağırıyorlar, buradan duyuluyor.
Sözlükte erkek olduğunu belli etmek kadar normal bir durumdur.

Sorunlu olan, erkek olup kız gibi davrananlar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.