1. 1.
    7/24 cinsel içerikli başlıklar açarak yada entryler girerek dikkat çekmeye çabalayan yokluğun taa dibinde olan güruh tur .

abazalık bütün hürcelerini sarmıştır artık onlar için başka konu kalmamıştır .

7/24 diyorum ya yuh .
    3 -3 ... tiamat
  2. 2.
    yazık be. uğraşmayın bu kadar dışarı çıkın gezin biraz.
    6 -1 ... ulu kadin
  3. 3.
    hello ulu kadin. are you cola
    6 -1 ... ekonovich
  4. 4.
    iq suz yobazı, amcı tayfası ile nevi şahsına münhasır bir sözlüğüz ne güzel.
    1 ... flat head
  5. 5.
    damacana ekonovich damacana .
    4 ... tiamat
  6. 6.
    en azından sözlükten bir beklentileri var!

adamın biri eşeğine çok kötü davranır onu devamlı dövermiş . . bu adamın bir de atı varmış. ata kötü davranmaz onu dövmezmiş hiç. bir gün bu durumdan rahatsız olan vicdan sahibi at, eşeği bir kenara çekerek ona bu çileyi daha fazla çekmemesini, derhal kaçmasını söylemiş. en az 10 kere. fakat eşek her defasında "bir beklentim var" diyerek kaçmayı reddetmiş. at sonunda dayanamayıp eşeğe beklentisini ne olduğunu sormuş. eşek beklentisini şöyle açıklamış;

1 sene kadar önceydi. sahibim bir akşam beni evlerinin kapısına bağladı. sonra içeride karısı ile tartışmaya başladı. sonra karısına dedi ki " bak kadın kafamı bozma vallahi de billahi de seni şu kapıdaki eşeğe .ktiririm!". işte beklentim budur at kardeş.

işbu kıssadan hisse sözlükte karı kız düşürme beklentisi olanlara gelsin.
    1 -1 ... judas
  7. 7.
    if you want safe sex, the is lipsos....
    1 -1 ... lipsos
  8. 8.
    Yıkıklar.

Reelde karı kiz ayarlamiyorlar tek avuntulari anonim olarak takildiklari bu mecra.

Başkalarının fotolarini atıyorlar kızlar * * inanmayın.
    1 -1 ... patronum
  9. 9.
    her şeyin uslü vardır ölçüsü vardır .

yediğiniz boku meşrulaştırmaya çalışmanız abazalığın dışında kafanızın başka bir konuyu kaldıramadığını da gösterir .

kız bulabilen insan sözlükte neden kız arasın ki ayrıca . hatta şu anda kızın yanın da olması gerekir !

yalan konuşmak daha da iğrençleştiriryor sizi .

zaten bu yüzden her yerde kız arıyorsunuz .

kız bulan insan 7/24 kız aramaz neden ? doygunluk olur çünkü insanda hatta hayvanlarda da olur !

kimi kandırıyorsunuz ki .
    1 -1 ... tiamat
  10. 10.
    Her ortamda olduğu gibi burda da bulunan güruh. Normaldir ama belli sınırlar çerçevesinde. Abartmayalim arkadaşlar.
    ... cardinal melone