1. 9.
  hükümetin çalışma faaliyetiyle doğru orantılı durum. özellikle son zamanlarda bu kadar artış endişe verici. Bilhakis atatürk üzerinden karalama eylemi gerçekten haddini aşan durumlar arasında. sözlük yazarlarını milli değerlere hakaret etmemeye davet ediyorum. çok değil az bi duyarlılık lütfen.
  1 ... sevgili gandalf
 2. 8.
  sadece sözlükte mi?
  tabi hayır.
  hayır dediysem hayırlısı değil;
  olumsuz hayır.

  çünkü;
  ülke gerilemiş azizim,
  bırakın sözlük 1 vites düşürsün.
  kimi geri viteste, kimi ise mini etekli.
  ama dersen namus diye;
  kıstası mini etek ya hani, ab kriterleri gibi.
  kimi 3-5 namussuz çıkar belirler namus kıstaslarını;
  namussuzların eşleri sıkmabaş,
  namussuzların alayı mini etekli.

  tabi,
  mini etek fuhuş işi.
  çünkü türban; namus simgesi;
  hani ab kriteri gibi...
  3 -1 ... taffy2g
 3. 7.
  Sayı artmakta mıdır bilmem ama sözlükte tahammülsüz, örümcek kafalı, bilgisiz, eğitimsiz, önyargılı sözde kemalist ve sözde laik insanlar oldugu gibi; gerici ve yobaz olan, dini bilmeden kulaktan dolma duyumlarla onu bunu eleştiren sozde dinciler de olacaktır. Toplumda da bunlar olduguna gore yadırganacak bir durum yoktur...
  -3 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo
 4. 6.
  çok bariz gözlemlenebilen durumdur. rahatsız eder.
  1 -1 ... crystal planet
 5. 5.
  Düşünce özgürlüğünün bu noktada kısıtlanması gerektiğini onaylatan durumdur. senelerdir hangi yuvalarında saklandılarsa oradan hiç çıkmasınlardır. islam dinini gerici bir din olarak göstermektedirler. tabi ki islam dini oranı buranı göster de demiyor ama son zamanlarda dini kullanıp yorum yapanların sayısı bile çok artmıştır.
  2 ... ay dibim geldi
 6. 4.
  evet bazıları sözlükte ortamı accayip germektedir, vay yobazlar vay.
  -4 ... mehmedayaz
 7. 3.
  gözlemlerim adına doğru önermedir. ya azalarak bitsindir ya da daha insaflı ve vicdanlı olmayı öğrenene kadar klavyelerine elektrik verilsindir. artık kendi düşüncelerini paylaşma noktasından çıkmış olan bu durum başkalarına saldırmaya, belirli bir ideolojidekileri hedef almaya yönelik tutum sergilemeye kadar varmaktadır. sözlüğün asıl amacından uzaklaşanların hakettiği ceza herkes tarafınca bilinir ki uçurulmaktır.
  1 ... yirmiikion
 8. 2.
  Katıldığım bir durumdur. Gericiliği kendine amaç edinmiş insanların çoğalması durumudur.
  3 -2 ... suskun alfa
 9. 1.
  bazı yazarların sürekli mini etek giyen ve bikini giyen bayanlara orospu muamelesi yapma durumudur. bu tip yazarlar, yeterli kültür seviyesine erişmemiş, beyinleri örümcek ağıyla örülmüş, kadınları et parçası olarak gören, mini etek ve bikini giyen kadını görüp kendine hakim olamayınca iradesizce sözlükte başlık açan geri kafalı yazarların artığı gerçeğidir. nasılki çarşafa bürünmüş kadının namuslu olduğunu bilemiyorsak , mini etek ve bikini giyen kadınında orospu olduğunu bilmek zor bir hadisedir.
  7 -3 ... intiharederkendayakyiyenadam