1. 1.
    Anlatılmaz yaşamak lazım, insan mutlu oluyor.
    2 -1 ... ride the lightning
  2. 2.
    Batı sünni mezheplerinde farzdır.

Yavaş yavaş öğreneceksiniz ne kadar kötü olduğunuzu...
    ... 0o0o0
  3. 3.
    Kimden geldiğine bağlı olan mutluluktur.
    -1 ... karpuzkabugu
  4. 4.
    şurda aylardır bir kere bile mutlu bir mesajlaşmam olmadı. o kadar boktan bir mesaj kutum var ki. tamamen evlere şenlik. ya kavga hır gür, ya da cinsellik. hiçbirinden hoşlanmıyorum mesajlaşmalarda. çok sakin ve efendi bir adam olarak yazıyorum, saygısızlık etmiyorum kimseye. bu şekilde attığım mesajlarda da güzel bir geri dönüş alamıyorum. bana bi garip davranıyorlar. hep bi üstünlük kurma çabası. illa beni ezmesi lazım karşıdakinin. bunu çok garipsiyorum. mutlu bi mesaj atın bana, mesela "tibb seni çok seviyorum" yazın lan. hadi lan sevin beni. bekliyorum.
    2 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk
  5. 5.
    mutlu oldukları şeye bak ahahah bu kadar mı vizyonsuz çaresizsiniz.
    1 -2 ... yerli ve milli
  6. 6.
    bir mesajla başınıza gelebilecekleri bilseydiniz keşke.
    1 ... high voltage
  7. 7.
    Arada bir yaşanan mutluluk. Bazı hoş sohbet yazarlarımız sağolsun.
    4 ... lazymegan
  8. 8.
    Ne mesajı alıyorsunuz böyle bu kadar mutlu herkes?
    4 ... daisyfuller
  9. 9.
    zengin adamın, etrafındaki kadınların parası için mi yoksa kendisi için mi ona geldiğini asla net bilememe endişesi taşıyor mesaj içeriklerim.

canı meme çeken geliyor, sonra "biz senin memenden bağımsız sevdik" diyorlar yutkunarak.
    bu beni yiyip bitiren dilemmadan kurtulmak içün memelerimin ikisini de aldıracağım.
    "memesiz de severim" diyenleri zincirle bağlamam lazım önce.
    2 -1 ... liliith
  10. 10.
    Ben de mutlu oluyorum açıkcası. Buradaki yazarları gerçek hayatta tanımasam da, öncelikle yazdıkları entrylerden fikir sahibi olabiliyorum az çok.

Yolladıkları mesajlarla; yazdıklarımı beğendiğini, beğenmediğini ya da farklı fikirleri olduğunu söyleyen, selamını eksik etmeyen, hatırımı soran veya dertleşmek isteyenlere teşekkür ediyorum tekrardan. Hepimiz farklı şehirlerde, farklı hayatlar yaşasak da burada bir topluluğun parçasıyız sonuçta.
    6 ... stargate