1. 1.
    Oldukça az olduğunu düşünüyorum. Güzel bir kızın peşinde onlarca belki yüzlerce kendisine dm atan erkek vardır. Gider onlarla konuşur burada ne idüğü belirsiz yıkıklarla konuşacağına. Gerçek hayatta erkeklerden yüz bulamayan kızlar ise buraya gelip dişiliğini kullanarak abazanlardan mesaj alıp egosunu tatmin eder.
    5 -13 ... chris brown
  2. 2.
    Güzel olan her kız instagram hesabını dışarıya açık kullanıp kıçını başını göstermiyor
    Dolayısıyla da öyle önüne gelen her abaza instadan yazamıyor.
    17 -2 ... eflatunoje
  3. 3.
    Sözlükte kız yoktur.

sözlükte güzel kız bulunma ihtimali
    4 ... cay tozu
  4. 4.
    Var birkaç afet.
    1 ... ahlaksiz adam
  5. 5.
    2000 lerden berı sıtelerın ortak ozellıklerını hep kendı kendıme analız etmısımdır hıcte dusuncelerımde yanılmamısımdır
    ıncı eksı bura gıbı amator sıtelerde 1000 uye varsa belkı 1 2 tane kendını sanalda avutan kız bulursun onlarında durumu malum dısarda o her gun gordun kızlar starbucklarda esmer cocuklarla kahvesını yudumluyor burda ısı yok
    adultforumlar vardı eskıden bılenler bılır oralarda ole acarlardı kız nıkıyle uyelık ınsanlarla kafa bulup adam cekmeye calısırlardı chat odalarıda bu guruba gırıyor
    yanı anlıcanız abazadan baska bısey yok burda kız ıstıyorsan sımıt cafeye gıt cayını sımıtını al ordan bulmaya calıs.
    -1 ... micheal
  6. 6.
    Hangi amaçla geldin kafalar da deli sorular.
    7 -1 ... vizontele emin
  7. 7.
    var ama erkek taklidi yapıyorlar. kendilerini belli etmeden asla bulamazsınız.
    2 -3 ... stroszek
  8. 8.
    Bak kardeşim sözlükten bir sürü kız tanıyorum hepsi de kendince güzeldir güzellik algılarım benim farklı işler biraz sonuçta. çoğu da senin benim gibi insan. Hayata karşı bir duruşu ve tutumu olan. Sen ise kendi hayata bakış ve tutumunda insan aramak yerine uf bir ortama girdim gelsin cıbırlar kafasında yaşadığın için sözlük kızları seni takmıyor olabilir. Yoksa hepsi işinde gücünde sıradan insan.
    6 ... uzay muhtari
  9. 9.
    Ben kimseyi tanimam bilmem. Fakat cirkinim.
    3 ... donnaarmata
  10. 10.
    benim gibi süper yakışıklı atletik bir erkek bulunuyorsa oda bulunur elbet ama nadirdir benim gibi.
    1 ... bir garip yobaz