1. 1.
  çok az sayıdalar. sol frameye bakıyorum, yarak kürek vıcık vıcık ergen icadı başlıklardan geçilmiyor. aga az futbol konuşalım ya. ne bileyim ''X'in Y'nin götüne modem kablosu sokması'' minvalindeki başlıklarda harcamayalım kelimelerimizi mesela.

  sözlüğün bekası ve geleceği adına üzülüyorum. ergen istilası altındayız.
  -2 ... mike ehrmantraut
 2. 2.
  o kıtlık vatan sathındadır.

  not: sen hiç aynı türbünde yanyana maç izleyen iki farklı takım taraftarı gördün mü ?
  -1 ... eratosthenes
 3. 3.
  Şampiyonlukların, galibiyet veya mağlubiyetlerin lig tv’nin cebine girecek paraya göre belirlendiği süper ligde değil futbol tartışmak, izlemem bile.

  Taraftarı olduğum Galatasaray’ı bile son üç yıldır bu yüzden takip etmiyorum, bunları her ne kadar üzülerek ve içim acıyarak yazıyor olsam bile gerçekler böyle maalesef.
  Ben takımıma destek oluyorum, yeni sezon ne var ise alıyorum. Bazen Televizyon karşısında kendimi sıkmaktan bacak kaslarım ağrıyor ama zenginler daha zengin olacak diye biz taraftarların emek ve desteği hiçe sayılıyor.
  Ben bu sebeplerden konuşup, tartışıp kendimi üzmek istemiyorum. Zamanında çok tartıştım, konuştum bi’ faydasını görmedim.

  Dünya liglerinden premier lig, la liga ve bundesligaya bakarım denk geldikçe o ayrı. Şampiyonlar ligini izlerim, dünya kupasını da izleyeceğim bunlar ayrı.
  Ama Türkiye’de futbol adına köklü bir değişim olmadıkça ne izlerim, ne takip ederim.
  ... hayata kifayetsiz