1. 1.
    arayıp da bulunamayan yollardır. bunca zamandır entry kasarım daha fark edilmişliğim yoktur. entry kasmanın keyfini bireysel düzeyde yaşamak dar gelir oldu bana. lütfen yardım edin bu ademoğluna!
    2 -1 ... yeni pijama kokusu
  2. 2.
    bilmemkaç entry'ye rağmen karmanın düşük olması değildir, en önemlisi trolllük yapmaktır.
    -2 ... der meister
  3. 3.
    (bkz: attention whore)
    ... othranx
  4. 4.
    ateistim diye bağırıp, bununlada kalmayıp diğer dinlere "ot, bok, meme, göt" demek en etkili yoludur. (islam makûldur, sebebi çoğunluktur)
    1 -1 ... eluard
  5. 5.
    açılan başlıkların hangi tür konular olduğuna ve gösterilen rağbete bakıldığında derhal çakozlanacak yöntemlerdir.
    televizyonda şöhret olmanın en kestirme yolu ne ise aynısı sözlükler için de geçerlidir. boşyere insanlara bir şeyler anlatacağım diye ıkınmanın bir manası yoktur. türk izleyicisinin beğeni profilini görmek için izlediği ve reating sıralamasında en üstlere çıkmasına sebebiyet verdiği programlara bakmak yeterlidir. aynı şey sözlük okurlarının ve yazarlarının tercih ettiği ve rağbet gösterdiği başlıklardan da rahatlıkla görülebilir.
    televizyon çocukları şöhret olmak için hangi yolu izliyorsa o yolu izlemek, adım adım şöhrete götürür adamı .ha iyi bir şöhret mi olur o şöhret orasını bilemem...
    ... notre dame
  6. 6.
    kız olduğunu belli eden entrylerdir.
    3 ... golgi cisimcigi
  7. 7.
    (bkz: yazmak)
    ... kultursuz dinazor
  8. 8.
    buna benzer başlıklar işe yarayacaktır. *
    şakası bir yana gündelik hayattaki arkdaaşlarınızda burada ise bu konuda bir hayli avantajlısınızdır.

bir diğer yöntem gerçekten başlık sıçmaktır. sansasyonel başlıklar her zaman işe yarar.
    ... sebarstian
  9. 9.
    farkedilince çikilop 12 li mi veriliyor diye düşünmeye sevkeder.
    farkedilip edilmemek sorun değil aslında fikrimle burdayım farkedilsemde farkedilmesemde.
    adımın anıldığında insanların aklına küfür gelmiyorsa benim için yeterli bir ölçüdür.
    1 ... wreker
  10. 10.
    ezik bir isteğe ulaşmanın yollarıdır. fark edilsem ne olur , fark edilmesem ne olur, burada hepimiz basit bir logaritmanın monitörden yansımayız. fark edilmek istiyorsan, sokağa çık, ntv kameralarını istanbula çevirdiğinde önüne geç ve bir nah çek hepimize, bütün türkiye seni konuşsun...
    ... cavit