1. 1.
    Türkiye'yi borçlanma ekonomisi ile batıran, bugünkü ekonominin en büyük suçlularından bir olan, gezi karşıtı babacan gibi bir tipi savunan pembe bir liberaldir.
    ... klarnet calan sarapci koala 6
  2. 2.
    Benden bahsediyor. Kendisi de şu an cumhur ittifakındaki bir perinçekçi hahahahah.

Ben o zamanlar tarlada 75 tl yevmiyeyle 13 gün çalışıp o zaman çıkan en son oyun konsolunu alabilmiştim. Şimdiyse bir doktor tüm maaşıyla bir oyun konsolu alamıyor.

Türkiye'de refahı sağlamış bu ülkeyi iki kez krizden çıkarmış dünyada saygı gören, genç, dinamik, bilgili, kültürlü, tecrübeli ve medeni bir insanı tabii ki savunacağım. Siz göt kılı ağarmış, bunamış siyasileri savunmaya devam edebilirsiniz.

Edit: kemalistlerin akplilerle çok ortak noktası var. Bunlardan biri de beğenmedikleri adama fetö iftirası atmak.
    2 -1 ... ciklet kizilok
  3. 3.
    Dolaylı yoldan fetö'yü de savunan tiptir. Çünkü fetö de zamanında akp ile beraberdi, sonra o da ali Babacan gibi muhalefete geçti.

Zaten ali Babacan'ın akp'den soğumaya başladığı dönem de tam olarak akp'nin fetö, yetmez ama evetçiler ve liboşlarla arasının bozulmaya başladığı 2012-2013 yılları.

Sözün özü, eğer akp abd/fetö çizgisinden sapmasaydı ali Babacan deva'yı kurmazdı.
    3 -3 ... orijinal kemalist teorisyen
  4. 4.
    her ne kadar akp'li olmasam ve hiç akp'ye oy vermesem dahi haklı bulduğum tiptir. deva'nın kazanacağını bilsem ben de deva'ya oy verirdim. ama şu an pragmatik bir tavır takınıp en çok oy oranı olan muhalefet partisine vermek dışında bir seçenek göremiyorum. sonrası düşünülür.
    2 -1 ... h4l013579