1. 1.
    Yazsam buraya sığmaz. Ama takipte kalın büyük bir liste paylaşçam.

Kısacası din düşmanlarını,kemalistleri,akplileri,dindarları sevmiyorum. Geriye kaldı mı saymadığım?

Her şeyin kendine olanı iyidir. Mal gibi gözünüz kör olmasın. Bir düşüncenin iyi ve kötü yanlarını bilin ve her düşünceye saygı gösterin.

Bunlar olsaydı sözlükte atatürk,din,rte,ateistlik,kemalistlik vb. durumlara hakaret içeren başlıklar ve entryler olmazdı.

Atatürkçülük'te hoşgörü şöyle anlaşılır ve anlaşılmalıdır.
    Hoşgörü; herkesin duygu, düşünce, inanç ve davranışlarında serbest
    olmasına izin vermek; kişilerin duygu, düşünce, inanç ve davranışlarındaki
    aykırılıklara, zıtlıklara ön yargısız katlanmak ve görmezlikten gelmektir.

islamda Hoşgörü

"O takva sahipleri ki, bollukta da, darlıkta da Allah için harcarlar; öfkelerini yutarlar ve insanları affederler. Allah da güzel davranışta bulunanları sever."(1) "...iyilik ve (Allah'ın yasaklarından) sakınma üzerinde yardımlaşın, günah ve düşmanlık üzerinde yardımlaşmayın. Allah'tan korkun, çünkü Allah'ın cezası çetindir."(2) "Müminler ancak kardeştir. Öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin ve Allah'tan korkun ki esirgenesiniz."(3) "Ey iman edenler! Eşlerinizden ve çocuklarınızdan size düşman olanlar vardır. Onlardan sakının. Ama affeder, kusurlarını başlarına kakmaz, hoşgörür ve bağışlarsanız, bilin ki, Allah çok bağışlayan, çok esirgeyendir"(4)
    3 -1 ... terlik firlatan
  2. 2.
    (bkz: yoktur)
    1 ... isyan devrim ozgurluk
  3. 3.
    Where are my haters? Hanimiş hanimiş my haters?
    1 -4 ... golgebeyi
  4. 4.
    Nefret edecek kadar önemsemiyorum sizleri...
    3 -4 ... queen of cookie
  5. 5.
    zall efenim sözlüğün bu hale gelmesinin sorumlusu.
    3 ... kafam bir milyon
  6. 6.
    Bir tane yazar vardı. Onu çok özledim.
    Nefret ettiğim kimse yok.
    ... hicerledim
  7. 7.
    edit 3 : yazdıklarımı silmek istedim la. sonuçta burası sözlük. iyisi de olacak kötüsü de. çizgiyi aşmadan yazalım. bu tarz başlıklar da açıp bölünmezsek çok güzel olur.
    6 -1 ... gethere
  8. 8.
    işte hdpliler, din düşmanları, feministler, kemalistler falan.
    1 -2 ... ruhsal enfeksiyon
  9. 9.
    iyi bari "n" yokmuş.
    3 -1 ... nobody s
  10. 10.
    kendini türkçü sanan eski fetöcü yeni kemalist yazarlar.
    1 -3 ... timarli sipahi neferi