1. 1.
  Öğretmenlik mesleğinin saygınlığını sorgulatmıştır. Bu ne amk herkes öğretmen işiniz gücünüz yok mu diyeceğim bir gülme geliyor. Yata yata para kazanıyorlar zaten itici buluyorum. Bunlar 1 memurlar 2. Sahip olduğu ayrıcalıkların haddi hesabı yok. Burda boş boş takılıyorlar faydalı girileride yok. Liseye geçen bir öğrenciyim ama benden tam saygı beklemesinler. Evet.
  1 -9 ... abi kos arabada ne var
 2. 2.
  Oğretmenlerin ne kadar bos beles tipler oldugunu gosteren durum.
  10 -9 ... abi kos arabada ne var
 3. 3.
  sorma ya şöyle yoğunuz böyle yoğunuz uzaktan eğitimi şöyle geçiriyoruz böyle geçiriyoruz yazıyor benim 10 katım entry giriyor ne denir ki yazık günah. hasta sağlık çalışanlarının maaşlarından kesinti yapılacağına bunlardan yapılmalı.
  5 -2 ... ne alakasi var oglum
 4. 4.
  bir bize denk gelmedi şöyle öğretmen bir hanımefendi.
  5 -3 ... kazangap emmi
 5. 5.
  sallama elini sen de. Onu da mı öğretmenler öğretecek*
  5 -4 ... fischerin piyonu
 6. 6.
  mezun olanın buraya üye olması kıstası var sanki. tüm gün evde göt büyütüp hazır paraya kondukları için canlarının sıkılması ve farklı mecralara yönelip zaman öldürmek istemeleri çok normal değil mi???? sonra da öğretmen duyarı kasar sevimsizler. *
  9 -5 ... essy
 7. 7.
  sen de havadan 5000 gayme alsan ve bütün gün hiç bir sorumluluğun olmasa, sen de boş boş sözlükte takılırsın...
  4 -2 ... keshberfo
 8. 8.
  sözlükte öğretmen ve hemşire meslek grubu var gibi bana öyle bir his uyandırdı. birde geriye gri eşofman altı ozonlu tişört kombinli koca bekleyen ev kızları var gibi.

  yanlız bu öğretmen düşmanlığı, hasetliği ne arkadaş yok yatiyiler yok atmden şak maaş çekiyiler hayat onlara güzelciler.

  ha öğretmenlerde az değil okuyup sende olaydıncılar var. yav atanmak kolaymış gibi. okumayla bitmiyor ki kpss si atanması olmadı füzesi roketi.

  kimse milletvekillerine birşey demiyor. otur otur maaş al beğenme super emeklilik itibarı cabası ilkokul mezunu olman yeterli fazla diploma sınavda istenmiyor.
  5 -2 ... minmimeranim
 9. 9.
  Pandemi döneminde Evde yattıklarından canları sıkılıyor
  Sizin gibi çalışıp para kazanmak zorunda da değiller
  Nasıl olsa maaşları yatıyor
  Kıskanmayın.
  1 -1 ... lenova
 10. 10.
  Ellini sallasan doktor ve avukata denk gelmesi gibidir.

  Sözlük resmen bir mozaik. Maşallah.
  3 -1 ... freudgillerden sigmund