1. 1.
    itici ve yapmacık duran yazarlardır.
    6 -7 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  2. 2.
    ben de bazen yapıyorum ve evet itici buluyorum. sonuçta bu acizlik. edebiyatçılar duygu sömürüsü yapıp insanların duyguları üzerinden pirim yapıyorlar. ben de yaptım ama kimse etkilenmedi. evet.
    4 -2 ... allah yok din yalan
  3. 3.
    Sözlüğün puslu havasını gerek melankolinin sessiz ve issiz ateşiyle gerekse romantizmin şömine kıvılcımıyla aydınlatma arzusuyla, bir sineğin ampüle varmak için çabaladığı gibi çabalayan; sükutu ve dinginliği Sözcüklerle korumak suretiyle hiçliğin bekçisi gibi belagatten başkasını var etmeyen; kendileri içe, dilleri dışa dönük gereksiz ve s*ktir olup gitmesi gereken yazarlardır.
    9 -3 ... lord marcus amoralist premses
  4. 4.
    Edebiyat yapanlardan önce dil kurallarına uyan birilerini görmek bile şükür sebebi benim için. Bağlaçları bilsin mesela. Soru eklerinin nasıl yazılacağını felan.. bunlar zor bir şey degil. Edebiyat ya da yararlı bir şeyler paylaşanları bulunca hemen takibe alıyorum zaten.
    6 ... eyra
  5. 5.
    bari bu başlık altında edebiyat yapmayın dediğim yazarlardır.
    1 -1 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  6. 6.
    Yerilenler içinde bir felsefe yapmak değildir.
    2 ... thirty eight
  7. 7.
    Edebi dil tarzı lafı gevelemek oluyor biraz.

Mesela premses marcusun yazısını özetlersek özetle siktirin gidin sizi mi dinlicez AMK demiş.

Ama işte okuyorsun okuyorsun anca o sonuca varıyorsun. Ne gerek var yani böyle şeylere.
    3 -1 ... keyf kahyasi
  8. 8.
    Yapsak ne olacak yapmasak ne olacak

Bir ağacın altında oturup demli çay ile yagan yağmurun o güzel sesini dinlemediken sonra bunların ne anlamı var *
    1 ... bal yapmayan sosyetik ari
  9. 9.
    Yapmacık tipçiklerdir. Mesela ben yazar olmak için ciddi ciddi entry girerken ne kadar samimiysem......
    1 ... huzundeciplakyikananperi
  10. 10.
    artı almak için yazarlar.
    4 -5 ... birsabahgelecekkardanaydinlik