1. 1.
    Altını çiziyorum Eleştiri, hatta sert sayılabilecek eleştiriler harici insanları provoke etmeye yönelik dümdüz küfürlü ve karşı tarafı inciltici nitelikte entry giren gavatlardır.

Sözlük yönetiminden bu trollük müessesini yanlış anlamış kıt zekalı varoşları derhal uzaklaştırmasını bekliyoruz. Tşk.
    3 -4 ... golazo
  2. 2.
    ilhamlarını dini satmaya çalışan gavatlardan alan gavatlardır.
    4 -1 ... sogeking
  3. 3.
    inanmıyorsan saygı duyun bari.
    3 ... selia
  4. 4.
    Alışın olm böyle şeylere. 10-15 yıl içinde din dediğiniz şeyin nasıl çöktüğüne şahit olacaksınız.
    2 -2 ... konglamere lenf nodu
  5. 5.
    Din adı altında ona buna saldıran ona buna saygısızlık yapan zatlara dert olan durum.
    Dininiz gÜncellenmeli evet ÇÖp olmuŞ konularI Çoktur.
    2 -2 ... tarkan filmindeki ahtapot
  6. 6.
    küfür içeren provoke edici başlıklarla farklı inançtan olanları aşagılamanın yanı sıra, iyi niyetli müslümanları da soğuturlar.
    pek cok insan misal gavatlar diye başlık açan müslümansa ben değilim diye isyan ediyor.
    bu sözlükte bolca müslüman geçinip insanları dinden sogutmak için milli değerlere saldıran, küfür eden, eskort olduğunu belli edecek fotoğraflar atan tipler var.
    gaza gelip tepki gösteren değil onları provoke eden el. işte gercek düşman bunlar.
    3 ... fanfan la tulipe
  7. 7.
    Çok ayıp şeyler yapan şahıslardır. Şimdi arkadaşlar ya anlamıyorum siz niye böyle bir şeylere saldırarak bir yerlere gelmeye çalışıyorsunuz.

Böyle bir durum olabilir mi yahu? Efendim yani orjinal bir şeyler yazın. Yani mesela Hoşlanılan kızın ..... su kaçması falan gibisinden böyle bir şeyler yazabilirsiniz amına koyayım .
    1 ... freepussyfucker
  8. 8.
    Atatürk'e saldıran gavatlardan değildir.
    1 ... omrum tribunlerde gecti
  9. 9.
    Yaptığınız trollüklerle, önce dini savunup sonra "erkek kardeşinin kucağına oturan abla" gibi ahlaksız başlıklarla asıl dini yozlaştırıp küçük düşüren sizlersiniz.

Gezi parkı direnişçisinin en azından yönü belli içi dışı bir. Sizse ikiyüzlüsünüz. Normal hayatta da böylesi çok: Her Cuma namaz için camiye koşup her lafa bismillahla başlayan hacılar hocalar, esnaf takımı, imamlar, çocuk, köpek sikmeye çalışırken basılıyor, kızkardeşlerine tecavüzden hapse atılıyor, müşteri aldatmaktan mahkemelere düşüyor. Böyle mensupları olan dine karşı olanlar aşağılamaz da napar? Koca koca ülkelerin müslüman kralları yöneticileri bile ne menem suçlara, ahlaksızlara bulaşıyor.

Bir zamanlar Vatikan'ın rahipleri Nazilerle işbirliği yapıp, eşcinsellik, çocuklara taciz haberleriyle nasıl gözden düşüp Hıristiyanlığı da aşağı çektilerse Müslümanlar da kendilerini vurmaya devam ediyor.
    2 ... asuregibisurat