1. 1.
  sandıkta yeterince dokunuluyor onlara zaten, bir de sözlükte mi dokunduralım. el vicdan, el merhamet. evet.
  1 -7 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  Sadece chp liler değil hdp lilere de dokunulmuyor. Ortak çalışıyorlar. Bu iki gurup sabah akşam islama, osmanlıya , devlete saldırıyor. Öyle silik yemesi gereken atatürk maskesi takıp dhkpc , pkk sever var ki ne çaylaklık ne silik yiyorlar.
  2 -2 ... karniyarik ici
 3. 3.
  akepe döneminde yaşanmıştır!
  2 ... bedreddin
 4. 4.
  Yatırıp sikecek halimiz yok.
  ... frekans
 5. 5.
  chp'liler ne çaylak oluyorlar, ne silik oluyorlar. gece gündüz esad propagandası yapan, iran propagandası yapan chp'liler, muhafazakarlara, milliyetçilere, vatanseverlere, biz liberallere, solculara yani kendi dışındaki herkese mobing uygulayan uludağ sözlük chp troll timi, ama ne çaylak oluyorlar ne silik. aşkenazi alpen, olmuyor böyle.
  1 -9 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 6. 6.
  chplilere allah vurmuş zaten, kemal kılıçdaroğlu gibi bi liderleri var.

  not:sakın akpli felan demeyin ha.
  3 -1 ... saldirayterk
 7. 7.
  onlara sandıklar dokunuyor birde sözlük vurmasın .
  2 -1 ... tiamat
 8. 8.
  sözlüğün sahibi akp lehine tweetler atarken dile getirilmesi enteresan olan olaydır. chp falan bilmem ama takip ettiğim onlarca muhalif yazar sık sık çaylak oluyorlar. bir de yandaş denilen tipler hakikatten ayarsızlar zerre mantiklari yok. moderasyon bile sessiz kalamiyor sozluk yonetimi iktidar yanlisi iken hesap et..
  4 -3 ... mel mel bakan gibson
 9. 9.
  solcuların bokunda boncuk var. en ufak bir dokunmada tecavüze uğramış gibi zırlıyorlar. zall seslerini duymak istemiyor herhalde.
  nasıl dokunulacak modlar ve yetkililer ya ateist ya solcu. bir kere daha diyorum bu sözlüğe acilen müslüman bir mod birde yetkili şeçilmeli.
  2 -1 ... idrak yollari enfeksiyonu
 10. 10.
  başında k.k bulunan bir chpden bahsediyoruz,
  ooo camon meen bu kadarı fazla ama.
  1 ... gogocu