1. .
  cinsel istikrarsızlığın dışavurumudur.

  şimdi bana hiç kızmayın, kızmaya hakkınız yok ibneler. niye mi? bir kere kısmen çürümüş hormonlu meyvelerden yapılmış meyveli yoğurtları hüpletmeleri sonucu erken yaşta menapoz psikolojisine giren selinsularımızın ve her masturbasyondan sonra ntvsporu açmaktan kumandasındaki 9 numaralı tuşun üzerinde sperm katmanı birikmiş berkecanlarımızın bu başlıkta yeri yok, siktir olup gitsinler.

  burç dediğimiz şeye saygım var nispeten, günümüz işsiz takımının atalarının binlerce yıldır yıldıza güneşe bakarak pergel gönye ile çizdiği bir takım attraksiyonlar. adamlar uğraşmış, birşey diyemem. ama her ayın belirli periyotlarında doğan insanların aynı kaderi yaşayacağına inanmak ve aynı özellikleri taşıyacağını düşünmek tamamen hastalıklı bir beyin ürünüdür. Belli başlı benzer özellikler olabilir, buna da karşı çıkmam ama bu nasıl çok güneş alan bölgelerdeki insanların daha esmer az güneşli bölgelerdeki insanların daha beyaz olması gibi bir durum.

  Neyse ben zaten burada burçları veya futbol taktiklerini ispatlayacak ya da çürütecek felan değilim. Sözüm her sikimsonik burçlu futbollu başlığın altında biten o tiplere. Arkadaşım çok istiyorsan siktirgit iddia'nın forumu var git orada yaz ne yazacaksan. yok mehmet atarmış, yok maç üst tutarmış yok alttan emermiş üstten gömermiş. aynı durum burçlar için de geçerli ama artık yazılanlar yazıldı, sözlük rezzan kirazın karalama defterine döndü amınakoyayım. her burcun her türlü özelliği mevcut daha neyin başlığını açıyorsunuz amına koyduğumun kezbanları?

  çıkın bara gidin, kafeye gidin. tek gecelik birliktelik yaşayın veya sevgili bulun. dersinizi çalışın, okuyun adam olun ne bok yerseniz yiyin ama sözlüğün anasıyla ilişkiye girmeyin. üç koskoca yıl geçti değişen hiç bir şey yok anasını satayım.
  ... nickimicinotuzharfgerekiyormus