1. 1.
    Sözlükte Karşı cinsle bir iki mesajdan sonra fingirdeşmeye başlayan yazarların olması durumudur... yazık. Hadi bir konuda konuşursun falan sonra kapanır gider. Fingirdeşmek neymiş... çok ayıp.
    5 -8 ... beyaz atletli trex
  2. 2.
    herkesin mesajını görüyormuşun gibi gizemli bir hava veren beyazlı kardeş. sen fingirdeşememekten muzdaripsin galiba. fingirdeşmek isteyen fingirdeşir ne yapacaz yani fingirdeşme butonumu koysunlar.
    3 -2 ... hayta38
  3. 3.
    Öyle birsey yok çıkarın onu aklınızdan.
    Varsa benim niye haberim yok.
    2 ... atlant isten gelenadam
  4. 4.
    bize öyle bir bilgi gelmedi.
    2 ... masklavi
  5. 5.
    yakışıklı ve masrafsız olan bir yazar bulursam aralarına katılacağım güruh. hepsi mi çirkin olur anlamıyorum ki.
    9 -3 ... domestik ev hanimi
  6. 6.
    hayırlı fingirdemeler arkadaşlar,

mesaj kutumda esmer herif bulursam, fingirdetmeden yollamadığım doğrudur.

bir esmerle bir benin yanyana gelmesi, fingirdeme şartlarının olgunlaştığının işaretidir. tşk.
    13 -5 ... liliith
  7. 7.
    sözlükte birbiriyle fingirdeşen yazarların olması
    13 -3 ... lagavulinvebazlama
  8. 8.
    çocukların kanı kaynıyor. ama burası maskeli balo.bence dikkat etsinler. kuzu postunun altında kurt çıkabilir.
    15 -4 ... d i n o z o r u s
  9. 9.
    Bazen bende bu tarz bir hisse kapılıyorum , aramızda ki bazi hainler fingirdeşiyormuş gibi geliyor ama hemen vazgeçiyorum bu düşünceden.

Kimse o kadar karaktersiz , haysiyetsiz , namussuz ve serefsiz olamaz. Evet.
    1 -2 ... fockyou
  10. 10.
    fingir fingir kaynıyor ortalık. herkes şansını bir şekilde deniyor işte. fingir fingir kategorisi dışında da çok aklı-selim insanlar var.
    mozaik, yelpaze artık ne derseniz deyin oldukça geniş uludağ sözlükte.
    2 ... rockonbaby