1. 1.
  einstein big bang'e değil tanrıya inanırdı. içindeki denklemleri bırak, daha kitabın girişini bile okumadan beyan vermiş ama olmamış yazar şeysi...
  -2 ... rottweiler
 2. 2.
  Araştırılmadan girilen entrylere konu hakkında en ufak fikri olmadığı halde üstteki entrylerden çıkarımlar yaparak özet halinde entry girenlere bende karşıyım.
  Eğer araştırmıyorsan konudan uzak dur.
  Ama bilgisi varsa bizleri de bilgilendirsin.
  1 ... sofiana
 3. 3.
  Sözlükte yazar olduğumdan beri birkaç kez big bang'e değinen bir kişi olarak söyleyebilirim ki matematiğim iyidir ve türkiye'de iyi bir okuldan mezun oldum. Bu şartlarda ben de saydığın kategoriye girer miyim bilmiyorum an şöyle bir sorun var.

  illaki massachusetts technology institute'den yada dengi bir okuldan mezun olmak mı gerekiyor big bang'i genel hatlarıyla bilmek için, yada kuantum fiziği uzmanı mı olmak gerekiyor onu anlayamadım. sıradan bir kişinin bilimsel bir gerçeği genel hatlarıyla bilmesi kadar doğal ne olabilir ki. birisi sadece stephen hawking kitapları okusa genel görelilik ve big bang ile ilgili işin içinde hesaplama olmasada hali hazırda hesaplanmış bir dünya bilgiye sahip olur. olmaz mı?
  ... insectoidzz