1. 1.
    Bayan yazarlar hakkında açılan iğrenç başlıklar ve entryler bütünüdür. Serpilem ve diğer bayan yazarlarımız hakkında iğrenç, aşağılayıcı hatta hakarete varıcı başlıklar açan yazarların yazar olarak kalması sözlüğün yazar kalitesini düşürecektir.
    ilericilik kadına değer vermekle başlar. Ama trajikomik olan bu hakaretleri yağdıranların birer kadın hakları savunucusu olduklarını savunmaları.
    Not: Bir önceki yazımda kardeşim demiştim. Sizin dininizi bilmek ama bizim dinimiz de olmaz öyle kapmak yumurta burun.
    9 -5 ... swlme
  2. 2.
    her türlü değere ve kişiye küfür eden insanların olduğu bir ortamda maalesef normal olan durumdur.
    3 ... devridaim
  3. 3.
    hak edenleri mevcuttur. kukusuna güvenip ağzına geleni söyleyemez. bizim de pipimiz var gardaş.
    2 -4 ... isigi da kapatalim
  4. 4.
    (bkz: kim hakaret ediyor ya benim kezban yazarlarıma)
    2 -2 ... aref sakalli yesil gozlu ergen
  5. 5.
    öncelikle "bayan" demeleridir.
    2 -2 ... gittigerigeliyoooo
  6. 6.
    üstünlük taslamak için başka çaresi olmayan zavallıların zavallı hareketleri.
    3 ... coolego
  7. 7.
    Aynı dertten muzdarip olduğum, centilmenlikten uzak bir grup hıyarın yaptığı çocuksuluklar.
    1 ... kristewan
  8. 8.
    savunmak ister gibi yapıp nasıl kaparım ben bu şakirteyi diye içinden geçiren badem bıyıklı tespiti.

(bkz: seviyorsan git konuş bence)
    6 -6 ... necati bilader
  9. 9.
    sık sık başıma gelendir.

çapsız adam yatağı burası.

gerçek hayatta ki tüm acziyetini, yalnızlığını...burda aslında ulaşamadığı kadınlardan çıkarmaya çalışan zavallılarla dolu uludağ sözlük. burdan tiksinerek ve acıyarak bakıyorum bu tip adamlara.
    4 -1 ... yakbisigara
  10. 10.
    Bütün bayanlardan ricam beni o medeniyetsizler ile bir tutmayın. şahsen sizlerin birer nimet olduğunun bilincindeyim.

Viva kuku!

Saygılarımla...
    ... devletmalzemeofisi