1. 1.
  Sözlükte bayan yazarların bulunmasıdır.Olmasına şüpheyle baktığım durumdur. Cünkü sözlükteki argo, küfür ve asırı derecede fazla olan abazan baslıklardan rahatsız olup coktan ilgili baslık acarlardı. Yada durumu pek umursamıyorlardır veya onlarda artık argonun dibine vurmuşlardır. Son ihtimal sayıca az olduklarına binaen yeterince etkili olamıyorlar. Aydınlatılasıdır.
  2 -4 ... niddhog
 2. 2.
  sözlükte var olma sebebimizdir.
  -3 ... de sade ft baudelaire
 3. 3.
  var olmasi cok dogaldir.
  2 ... soul
 4. 4.
  (bkz: hayat ne tuhaf vapurlar filan)
  7 ... jikase
 5. 5.
  hiç zirveye katılmayan birinin böyle düşünmesi normaldir. Ya da katılığı zirveye kız gelmemişte olabilir.
  -1 ... turkkahvesitadindanescafe
 6. 6.
  sözlük ve bayan kelimelerinin ikisini birden içeren başlıklarla bayanları ortaya çıkarma sevdası olan yazarların ölüm kalım meselesidir. biri nickini bkz şeklinde girerse ben de özel mesaj yoluyla taciz edeceğim ona göre.
  2 ... jetlag olmus barbunya
 7. 7.
  (bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)
  -2 ... freedom
 8. 8.
  gerçek şu ki; tedirginler. elimdeki anket sonuçları bunu gösteriyor(savını sikindirik anketlerle destekleyenler). kendilerine hak vermiyor değilim. 'bayan yazar' tabirini kullananların pardon baharmısınız bağyan' cılardan olma riski taşıdıklarını biliyorlar. allağana gurban apla çıkmaları halinde ise durumun vahametini varın siz anlayın artık. o yüzden bir an önce şu 'bayan' lafzını bir yana bırakalım da kadın diyelim. ha, canlar!
  3 -1 ... homeros perros
 9. 9.
  (bkz: emancipation)
  ... soul
 10. 10.
  Aslında 'sözlükte kadın yazarların olması' şeklinde olacak başlıktı. Lakin baslık kıroane zannedileceğını dusunerekten 'bayan' kelimesini daha uygun gordum Adab-ı muaşereten.
  3 -1 ... niddhog