1. 1.
  (bkz: bilinçli hareketler)
  3 ... enzeru
 2. 2.
  unutulur mu kendileri hep aklımızda.
  2 -1 ... fatih altayli
 3. 3.
  dişi ırkın daha ahlaklı olduğunu düşünmek mi gerekir dedirten söylem. ama her iki cinsin de ahlaklısı ve ahlaksızı var. demek erkek yazarlar olduğunu ve bu düşüncesiz entrylerden rahatsız olabilceğini unutmayıp, her alanda fırsat buldukça erkek cinsini itin götüne sokmamak gerekir. küfür etmek ahlaksızlık mı? neden?

  edit: imla
  1 ... mr sagittarius
 4. 4.
  birazda bunun için giriyor zaten sevgili kızlarımız. biraz erkek muhabetine katılmak biraz sanal alemde özgürce takılmak için. yoksa diyet forumları dolu. orayada üye olur çok mu zor, alternatif çok. aslanım kızlar. çok seviyom lan sizi. valla bak.
  3 -2 ... billiejean
 5. 5.
  burası aile çay bahçesi değil bu bir. bi dert varsa bunu , imece usulu arkadaşlar hooop şiştle değil modlarla çözmek lazım bu da iki.

  şimdi aslında bu gece zaten normalde de baya sinirliyim ve uyuzum ama bu başlığa da , bu mevcut sinirimden gayrı ikiyüzlülüğünden dolayı iyice sinir oldum.

  türkiyedeki bu imece mantığı aslında iyi güzel. misal köyünde çeşmen mi bozuk git tamir et elele. ama niye güzel söyliyim size , çünkü o musluğu tamir ettirecek başka bi mekanizma yok. ülkede ne belediye ne hukuk ne sağlık ne imar ne tarım hiç bi bok kuralına uygun değil. eve hırsız girmesine rağmen polis çağırmayan akrabalarım oldu. hiç bi skandala şaşırmayan aman işte türkiye diye bakan bu kadar alışmış insanlar biliyorum.

  hal böyle olunca içimize sinmiş bi sistem zaten bi bok yapamaz bari biz bi el atalım modu oluyo insanlarda hepimizde. bi , benim işimi ben yapmazsam başkası hiç yapmaz dusturu. güvensizlik.

  bu da işte bunun mikro hali. ooo birader aile var diye yiyişen gençleri uyaran köfteciyle , bu başlığı açan yazar aynı.

  bi kadın eğer çok küfürlü başlıklardan burdaki rahatsız oluyosa ya konsepte ters diye modlara yazar ya da çarpıya basar gider. bi erkek karşındakinin tavrından bel altı vurmasından rahatsız oluyosa , gider özel mesaj atar olmadı modlara söyler.

  bu işin raconu yordamı budur. ama sen kalk sözlükte "ooo birader bağyanlar var dikkat ol küfretme " de. olm hangi kafadasınız ? ne içtiniz cidden bazen mera ediyorum.

  sözlük sözlük dediğin sikimsonik yer , belli tırt kuralları olan bi yerdir. isteyen istediğini yazar. modlar da istediklerini silerler. herkes hür iradesiyle girer yazacağını yazar sonra siktir olur gider. burdaki bayanların (!) rahatsızlık duyacaklarını düşünüp elalemi uyarmak sana mı kaldı ?

  ha diceksin ki , mankafalı hefe kötü bişi mi yapıyoruz uyarıyoruz ?! eyvallah da luzumsuz.. önce kendine bak birader.. önce kendi evinin önünü süpür.. bi bak sen müthiş misin.. sonra dön başkasını parmağını sallayarak uyar..

  ben hazımsız kavgadan kaçan biri değilim buraya da kavga etmek için giriyorum. bu sözlükten de tek aldığım kavga edip sinirimi boşalttıktan sora aldığım haz. yani oturup bi düşünce oluşturmuyorum bişi öğrenmek için ulusözlüğü açmıyorum.

  ister inkar edin ister etmeyin hepiniz de beinim gibisiniz. en fazla manita düşürmüş olanda bu sözlüğün yeri fazladır ayrıdır o kadar. geri kalanı tırt tırt yazılar.

  sen kalk hal böyleyken otur karşındaki kadının sanki kendi sesini çıkarma hakkı yokmuş , sanki sen söylemesen ezilecekmiş gibi , hakkını savun.

  sana mı düştü yarram? eğer halim olsa oturur bu başlığın sahibinin her entrysini incelerim en ufak küfür ya da seksist bi entryde de nikaltına döşerim. ciddi yaparım ki belki başksına akıl vermeden önce kendine bkmayı öğrenir.

  niye bu kadar yazdım uzun gene böyle tırt bi başlığa ? çünkü bu kabullenmişlik bu imece usulu bu biz hallederiz abi bi güzellik yaparızcılık bu insanların kalitesizliği ve kuyruğuna basıldığında tırmalayan kedi gib olmaları canımı sıkıyor çok. her yanımızdan pırtlıyo.

  bu kadar kibarlığa davet eden yazar ben ona sırf ters gittim diye , biraz daha kasarsam bana ana avrat saymaktan geri durmaz. nerden biliyorum ? çünkü ben böleyim. sen de böylesin o da öyle. ben sadece dürüstüm. boş işler yapıp "ooo bayan var abi" modunda gezmiyorum.

  bayan varsa var da sana mı var ?!
  4 -4 ... hefeweizen
 6. 6.
  insanlar bazen unuturlar. evet bunu yaparlar. yadırganacak pek te bir şey yoktur bunda.**
  ... himetora
 7. 7.
  dozu fazla kaçırmadığınız sürece umursanmayan unutkanlıktır.
  bir bayan olarak umrumda değil
  Unutmanın gözünü seveyim.
  Asıl hatırlayıp başa bela olan,hoşlanıp askıntı olan olmasın.

  Bazen eşşeğin kulağına su kaçıran trol başlıkları görünce şaftım kayar
  Onları da okumam oldu bitti.
  sorun falan yok raat olun raat
  --spoiler--
  incide de yazarım.
  tüm inci bir araya gelse;
  bir hbba,cooladam kadar rahatsız edemiyor yazdıkları.
  --spoiler--
  1 -2 ... viola
 8. 8.
  (bkz: unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar)

  böyle bir şey vardı!
  1 ... anitta
 9. 9.
  Burası erkekler için diye bir ibaremi var. Varda benim mi haberim yok. Erkek muhabbetinin nasıl olduğunun görmek için geliyorlar falan gibi şeyler okudum. Beyler size oha diyorum. Sokakta sizin ettiğiniz bu bel altı muhabbetten o kadar çok varki. istesek bu kadar yormayız kendimizi. Fikirlerimizi yazabileceğimiz düzgün bir platform bulduk diye sevinirken şu hale bakın ya. Burdaki erkeklerin daha düzgün cümlelerle kendilerini ifade etmelerini beklerken şu hale bak. Yakışan bu bize diyorsanız devam edin ama bırakın bir erkeğe insana yakışan tavır değil bunlar. Yazın paşa paşa yazılarınızı bulaşmayın kimseye. Fark edilmek için de daha yaratıcı olun beyler, Komik oluyorsunuz komik.
  1 -1 ... mucaco
 10. 10.
  (bkz: bayan değil kadın amk) (bkz: yeter daa)
  3 ... la maison bleu