1. 1.
  sözüm ona korkak ateisttir efendim. sözlükte ben öyle ateistim böyle dinsizim diye kendi kendine caka satar, ama sanal alemden ayrılıp sokağa çıkıp gercek dünya ile yuzleşince nedense ateistligin ne olduğundan haberi bile olmaz... sıkıysa sokakta ateistlikten bahsetsene seni olduğun yere çivilesinler.
  ama yemezzz. nerde sendeki o mangal yürek.))

  böyleleri sözlükte bolca bulunup istedikleri gibi at koşturarak fink atar. özellikle başlarını aleviler ,ermeniler, az birazda yobaz kemalistler olusturur..
  1 -4 ... ellem
 2. 2.
  ateistler karşısında zekası yetmeyince başka yerden bok atmaya çalışmaktır. düşük zeka örneğidir.
  4 -1 ... orantisiz zeka
 3. 3.
  sokakta durduk yere ''allahu ekber'' diyip kafa kesenler gibi ''allah yok'' diye nara atıp sağa sola saldırması beklenen ateisttir. napsın adam senin gibisine inanmıyorum desin de canından mı olsun? dindarlar kendi dinlerinden olmayan insanları bağırlarına mı basıyorlar? sen o güven ortamını oluştur da ondan sonra kim inanıyor, kim inanmıyor, kim inanıyormuş gibi yapıyor seyreyle gümbürtüyü.
  1 -1 ... w for whatever
 4. 4.
  Ateist bir ülkede ben müslümanım deyin bişi olmaz.

  Müslüman bi ülkede ben ateistim deyin götünüzden kan alırlar.

  Böyle boktan birşey işte *ülkemiz.
  3 -1 ... psikopatgripvirusu
 5. 5.
  Sözlükte alayına gider yapıp sokakta kedi gibi miyavlayan tiplerdir.
  Dışarıda höt desen töt verirler. Buraya gelince aslan kesiliyorlar.
  -1 ... gina carano
 6. 6.
  sözlüğün bu tarz konuları kaldırabilecek zeka ve insanlık seviyesinde olduğunu düşünen ateisttir. kendisini güvende hissettiği için düşüncelerini özgürce beyan edebiliyordur. eğer sizin sokaktaki insanlardan bir farkınız yoksa sözlükte yazarlık yapacağınıza kahvehanelerde kahvehane muhabbeti yapın. sen allah var deyince benim açımdan problem olmuyorsa ben yok dediğimde de kimse bana karışamaz. ha bu muhabbet hoşuna gitmiyorsa o zaman işler değişir. ateistlerin olduğu yerde kimse allah ile ilgili bir şey söyleyemez benim inançsızlığıma saygısızlık olur. inanıyorsan da saygı duy.
  3 ... nietzschenintorunu
 7. 7.
  gel bakalım dışarıda sana ne veriyorum adres vereyim mi açık?
  1 ... edgy laik boi