1. 1.
    hayır hepimiz kirlendik. elimize kan, beynimize satanist düşünceler sıçradı. iyi gibi gorunenler serin kanlı psikopatlar.
    2 -5 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  2. 2.
    onlar şimdi şirinleri görüyorlar.
    ne güzel.
    10 ... insan olmaya ceyrek kala
  3. 3.
    sözlükte insanlar daha iyi değil. sadece daha iyi rol yapma fırsatı var, yalanlar daha kolay söyleniyor. daha fena sokakta söyleyemeyecekleri şeyleri rahatça yazıyorlar. bırakın sokağı evde söyleyemeyecekleri şeyler.
    2 ... i want to live in purgatory
  4. 4.
    Mesala ben .
    ... xyadhos
  5. 5.
    Vallahi efendim ben onların dibini ekmekle sıyırdım, artık sadece insanın piçine kaldınız.

Merhamet görmek isteyenler bazen kanatlarımın altında uyuyabilir. Bazen...
    2 ... id est
  6. 5.
    iyilik miyilik kalmadı ki amınakoyim... bilinçaltını mahvediyorsunuz insanın. şurada nasıl duruyorum bazen o kadar sorguluyorum ki ama gene de gelip yazıyorum. allah belanızı versin lan, düzgün şeyler yazın, ruhumu pisletmeyin.
    6 -6 ... t i b b
  7. 6.
    Bunu düşünmek hatta ötesi bilmek güzel evet ama malesef kötülük daha kolay yayılıyor. Kötüler daha çok konuşuyor.bunu açılan başlıklardan da görebiliyoruz.
    bir giysiniz leke olduğunda onu giymezsiniz çünkü kirlenmiştir artık. diğer yerleri temiz diye temiz demiyorsun ama küçücük bir leke yüzünden kirli diyorsun. Sözlükte böyle işte hala iyi insanlar olsada kirli.
    7 ... birmendilniyekanar
  8. 7.
    ben iyi değilim adımı feysten aratıp eklemeyin.
    2 ... bedreddin
  9. 8.
    1.70 üstü iseniz köpeğiniz bile olurum. Evet
    1 -3 ... kokontomokonto
  10. 9.
    Gerçek iyiler sır tutmayı bilen, hainlik yapmayan, arkadan vurmayan, satmayan ve niyeti kötü olmayan kişilerdir. Amacından sapanlar anca kendini kandırır. Bu kadar basit.
    16 ... kale3112