1. 1.
  sürekli kürt asıllı vatandaşlarımıza iftira atarak ve içindeki sui zannı kendine dayanak noktası edinmiş en az pkk kadar bölücü olan galoş ve aşağılık yazarlar furyasıdır.

  tek dayanak noktaları içlerindeki ırkçılık hissidir. ırkçılığı ise dinimiz şiddetle yasaklıyor.
  11 -9 ... en zayif halka
 2. 2.
  sözlüteki kürtleri aşşağılayarak gündeme getirmeye çalışan insalara ithafen söylenen cümle olmasıyla birlikte acı ama gerçektir.
  2 ... haydi bismillah
 3. 3.
  hayalindeki sözlükte kafatasını ölçmek olan yazar modeli.
  1 ... aderans
 4. 4.
  kendisine ırkçılık yapıldı mı deliye dönen modeldir. pudralayıp saklamak gerekir.
  1 -1 ... mdxtw
 5. 5.
  sözlükte ırkçı olduğu bir gerçektir. kürtlere hakaret ederek içlerindeki ırkçılık mikrobunu atmaya çalışırlar.
  ... sores
 6. 6.
  genetiklerinde var, değiştiremiyoruz. bunlar bir tek kürt'e düşman olsa bir kavga var der, anlarım. araba, ispanyola, brazilyalıya, afrikalıya, amerikana, yahudiye, ermeniye, yunana, bulgara, fransıza, çinliye, ruslara, çingenelere, iranlılara, ıraklılara, suriyelilere, gürcülere, italyanlara özetle türk olmayan herkese düşmanlar. hatta türklere de düşmanlar. bu ırkçılar: türk değil türkçü...
  4 -4 ... rush
 7. 7.
  görüşlerini benimsemesek de, düşünce özgürlüğü nedeniyle normal olan bir durumdur. ancak siyasi ve sosyal bilimsel konulardaki başlık ve entryleri genellikle hakaretlerden ve soykırım, cinayet, vahşet, tahkir gibi suçlara yönelik çağrı ve övgülerden oluştuğu için sözlük formatına aykırı olmaktadır.
  ... usualsuspects
 8. 8.
  sözkükte olan bu ırkçlar, içlerindeki nefreti kusarken terörü bahane ederler.
  -1 ... newman
 9. 9.
  atatürk'ün "yurtta sulh, cihanda sulh" prensibine muhalefet eder bu kafatasçılar. ama işlerine geldiği zaman, ulu önder'i de dillerine pelesenk etmekten kendilerini alamazlar. ikiyüzlülüğün maddeleşmiş halidir ırkçılık.
  -1 ... seri eksi oy veren inbe
 10. 10.
  normaldir, bir ülkenin başka bir yüzü değil midir zaten sözlükler...
  1 -1 ... kobe08 css team