1. 1.
    kadınları bile çözdüm, 2002'den beri şu malları çözemedim.

bu mallara göre sözlükte hiç troll başlık açılmayacak, kati suretle geyik yapılmayacak. minik gülce'lere, madencilere, fakirlere falan duyar kasılacak hep. hele kitap okumakla ilgili troll yaptıysan geçmiş olsun. allah'a küfretsen bu kadar tepki göstermezler.

joker reyiz bunları bir adaya toplayıp why so serious amına koduklarım deyip yaksa yeridir.
    4 -9 ... nesgayfe
  2. 2.
    Why so serious amına koduklarım he?

Why so serious?

Joker bunu söylerken elini açsa parmaklarını yukarda birleştirse ya da onun bunun yakasından tutup haykırsa:

Why so serious amına koduklarım?

Güzel sahne. Oskar alır.
    1 -2 ... siyah alfabe
  3. 3.
    duyarcı malımız da gelmiş, hoşgelmiş sefa getirmiş. hemen tecavüzcü damgasını da yapıştırmayı ihmal etmemiş.

dan yavşak tecavüz duyarı kasarken kalleşçe iftira atmak neyin nesi oluyor? nereden biliyorsun tecavüzü savunduğumu. hem kimin niye fake'i olayım davar. siz kimsiniz ki sizden çekinip fake hesap açayım, akıl var izan var amk. iki layk alacam diye yapacağın goygoyu sikeyim.

ben de sözlüğe eğlence amaçlı giriyorum, senin gibi üç beş layk toplayacam diye gevşek gevşek duyar kasmıyorum, kasanları da sevmiyorum. ben de sizin gibi yapmacık fosilleri görmek istemiyorum.

hadi ayıkla şimdi pirincin taşını.
    1 ... nesgayfe