1. 1.
  gecenin en koyu zamanında son entryini girip,artık daha fazla açık tutamadığı gözlerini usulca kapatan,bedeni girdiği entrylerden dolayı rahatlamış,rüyasında da büyük ihtimalle entry giren,sabah uyandığında yüzünü bile yıkamadan büyük bir aşkla rüyasında gördüğü entryleri gerçek yazıya döken kişinin sözlük sadakatine verilen isimdir.
  2 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  yazarlığı yeni onaylanmış burnu çiçeklilerin sıklıkla bulunduğu durumdur.''kaç entry girdim,benim entry girdiğim başlığa benden sonra kaç entry girilmiş,başlıklarıma kaç entry girilmiş''lerin istatistiklerinin tutulması da cabasdır.
  ... eurasian
 3. 3.
  sözlüğe çok bağlanmış, aşık olmuş yazarların yaptığı eylemdir.
  1 ... unique270
 4. 4.
  beni güldürmeyi ve bu hayatın sıkıntısını almayı başaran uludağ sözlük için yaptığım eylemdir.
  ... mockingbird
 5. 5.
  hayatı sadece internet dünyasından oluşan asosyal kişi eylemi.*
  ... lightsaber
 6. 6.
  sanal alemin dışında bir varlık gösteremediği için, kendine ait bu dünyadan ayrılmak istemeyen, kimse yüzünü görmediği için (gerçek yüzü) rahat rahat takılan, istediği kişiye özel mesajdan sarkan sonra da saçma sapan entryleri ile saldıran, bir kaç iyi yazıyıdı diye nick altından girilen yazı ile götü kalkan insanların yaptığı şeydir. sözlüğü sevdikleri için yada yararları dokunduğu için değil bu dünya da , gerçek dünya da sahip olamadıkları saygıya sahip oldukları için kalırlar ve hiç çıkmazlar...

  (bkz: sözüm meclisten dışarı)
  2 ... kukembles