1. 1.
  kendi yazdığımız eski yazıları kolayca görebilelim.
  44 -6 ... zibidi
 2. 2.
  şukela butonu başka bir isimle hayat bulsun..
  23 -5 ... selmagezinir
 3. 3.
  oy olayı olursa harika olur,belirtildiği gibi daha önce yazdıklarımızı görebilmeliyiz bide bana göre ekşi'den farklı bişilerde eklenmesi lazım artık.
  17 ... elendil
 4. 4.
  tek tuşla bkz verme, kapsamlı bir panel, oy sistemi (ki oy kaygısıyla yazılan entryler sayesinde daha kaliteli günler bizi beklemektedir. ayrıca bu yazarların düşüncelerini özgürce ifade edebilmelerine engel teşkil etmemelidir. eksi oy almak dünyanın sonu değildir herkes bir gün eksi oy alıcaktır ama bu sistem sayesinde en azından sözlüğümüz forum modundan kurtulmuş olacaktır.)
  8 -1 ... max cady
 5. 5.
  yazarların kendileri hakkında düzenleyebilecekleri 1 sayfalık tanıtım yazısı hakkı tanınsın. *yazarın nicki üzerine tıklandığında ya da * seklinde yazarın nickinin yanında yer alabilir.
  edit: yazarın isteğine bağlı olacak şekilde, ziyaretçilerin ve/veya sadece sözlük yazarlarının görebileceği şekilde ayarlanabilmesi şartıyla olursa daha iyi olur tabi.
  14 -1 ... coincidental magic
 6. 6.
  sozlügun ismi değiştirilsin, daha orjınal bir isim seçilsin..
  16 -9 ... manson
 7. 7.
  kelime ararken türkçe karakterlere dikkat etmesin. başlıklarda türkçe karakter olmadığı için bazen istenilen başlık bulunamıyor.
  11 ... zebellah
 8. 8.
  1. oylama olayı olsun ve oylamaların sonucunu görebilelim
  2. kendi yazdığımız entryleri süzdürebileceğimiz bir olay olsun
  3. her yazarın karması olsun, başka bir isimle de olabilir.
  4. sozlugun ismi degistirilsin, ozel bir yeri, bir grubu temsil etmesi, ilerisi icin dogru olmayabilir. tamam, uludag univ.lilere tesekkurlerimizi iletiyoruz bu proje için ama herkese uygun bir isim olsun.
  5. simdiden site istatistiklerini gorebilelim.
  6. sozluk için en onemli konu, guvenilen yazarlara moderatorluk verilmesi, çünkü üyelik açık olduğu için her türlü insan üye olup abuk birçok şey yazılabiliyor, doğru dürüst üye sayısı normal bir seviyeye gelene kadar, entry temizleyecek, üyelik iptal edebilecek, sözlüğü yazılabilir bir halde tutacak moderatör sayısının belli bir seviyede bulunması gerekir. sözlüğü kuran arkadaşların kendi çevresindekileri tanıdıkları için önceliğin onlara verilmesi doğru olur.
  7. bakınız cesitleri için entry yazılan boşluğun yanında kısa yollar olabilir.
  8. düğmelerin üzerine tıklandığında içeri gömülecek şekilde basılan buton olması güzel olur.
  9. sözlüğün rengi biraz daha guzel canlı bir renk olabilir
  10. yeni bir server ile daha hızlı calısılabilir.
  11. sadece baslık ile degil, entrylerin icindeki bir kelimeyi de aratabilmek büyük fark yaratabilir.
  12. ukte kısmı acılabilir ama her yazara sadece bir adet ukte hakkı verilir ve ukte doldurulmadan yenisinin acılamaz.
  13. Bir mesajı refere ederek bir yazı yazmak istenildiği takdirde o mesaja ait bir link numarasının verilebilmesi güzel olabilir.

  Bu maddelerin hepsi birer fikirdir. Gerçekleşirse çok güzel olur. Şu ana kadar olanki çalışma için de ayrıca teşekkürler emeği geçenlere
  15 ... devedikeni
 9. 9.
  sol frame deki basliklarin yaninda o baslikta toplamda ne kadar entry oldugu degil bugun o basliga ne kadar entry girildigi yazsin. eksideki gibi.
  6 -1 ... eksizm
 10. 10.
  nike gore entry arama butonu olsun.
  8 ... eksizm