bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    birbirinizin nickaltına küfür hakaret ederek, nereye varmak istiyorsunuz.
    benimde nickaltıma yazan oluyor ama cevap verme ihtiyacı bile duymayıp, olayı kişiselleştirmiyorum, okuyup geçiyorum.
    gidin farklı başlıklarda birbirinizin görüşlerine, düşüncelerine laf atın, laf sokun ne bileyim birbirinizi tiye alın, dalga geçin ama ne diye kişiselleştirip, nickaltınızda kavga ediyorsunuz yakışmıyor. burada karşıt fikir olduğum yazarlar var, yazar entiride fikrini beyan ediyor, bende ediyorum ama olayı kişiselleştirip nickaltlarımıza bu bayefendi böyle, şöyle, bende gidip bu x şöyle, bu y böyle yazmıyorum. çünkü ihtiyacım yok. yapmayın, etmeyin. hepimizin görüşü, düşüncesi, görünüşü, giyimi, yazımı, tarzı farklı. bunlar olmasa nasıl birbirimizden ayrılıp, farklılaşacağız. kiminin görüşü hoş değildir, kiminin görüşü kafa yapınıza uygundur. ama görüşü, görünüşü şusu busu bize aykırı diye hakaret etmeye çalışmamalıyız. kim olursa olsun. burada 1001 çeşit insan var. bu 1001 çeşit insan birbiriyle kişisel kavgalar etse, ortalıkta küfürler, hakaretler havada uçuşur. sükunete davet ediyorum. illa birbirinizi sevin demiyoruz ama birbirinize de küfür, hakaret de etmeyin.
    1 ... bay efendi