1. 1.
  insanı hayrete düşüren durumdur. belki kız düşer belki iki kız görürüm umuduysa er gazinosu havasında olacak zirveye katılmak nedir? yuh. evet.
  -7 ... oytunkaran
 2. 2.
  En son gördüğüm zirvede 1 erkeğe 2 erkek düşüyordu amk.
  5 ... kod adi 657
 3. 3.
  Sözlük zirvelerinin sadece karı kız görmek için düzenlendiğini sanan yazar beyanıdır. Biz istanbul zirvesinde toplanıp oldukça güzel vakitler geçirmiş iyi arkadaşlıklar kurmuştuk. Asosyal yazar tayfası da birgün kıçlarını evdeki bilgisayardan kaldırıp dışarı çıkar ve sosyalleşirlerse herşeyin düşündükleri gibi olmadıklarını göreceklerdir.
  2 -2 ... apartmanlardan atlarlar
 4. 4.
  Cok ayiptir.
  ... mayom neyim yok benim
 5. 5.
  Nasıl bir yokluktur anlamak zor. Evet.
  -3 ... oytunkaran
 6. 6.
  Sözlük zirvesinin keyfini bilmeyenlerin icadı.
  2 -1 ... lost soul of stranger
 7. 7.
  abazanlıktan öte biraz ebleh ve asosyal olmak, bunlar sanırım zirveye 'sosyallik' kavramı ekliyorlar kendilerince, hâlbuki biraz düşünseler asosyal oldukları için oraya katıldıklarını fark edeceklerdir.

  konuştukları ne zaten orası komedidir, maksat tanışmak olsun çıtası altında şaklabanlık yapıyorlar birbirlerine ve bugüne kadar olan zirvelerin çoğunda da tartışma ve kavga çıkmıştır, sen o kadar farklı fikri bir anda sentezle ve herkese konuşma hakkı ver sonu bu.
  2 -1 ... 1618 lll v x 7
 8. 8.
  Olası insan davranışıdır. Bunu dile getiren oytumaknsnsksmssn olduğu çok da sike takmamak gerekir. Tek faal yönü evet yazmak olan birisi için fazla iddialıdır. Evet.

  Kavga falan yazmış biri nasıl anlayıştır yiğidim bu, deruhte ederim seni.
  2 ... kalahari dogumlu kutup ayisi