1. 0.
  şimdiki zamandır.
  1 ... leo ne
 2. 1.
  mektup hitabeti.
  ... avil ne guzel uyutuyo di mi ya
 3. 2.
  varlıkla yokluk arasıdır. var olanın da yok sayıldığı fizik ötesi durumdur sevlililik. varken de yokken de yalnızdır aslında insan.
  2 -1 ... melkli adso
 4. 3.
  kafasını ısırmak, burnumu saçlarına yapıştırmak istediğim hatun kişisi.
  2 ... scourge of god
 5. 4.
  bir daha olmayacak olan.
  1 ... ninova
 6. 3.
  (bkz: aile)
  2 ... kotit
 7. 4.
  sevgili deyince zihnimizde hayatımızda ebedi yeri olan evlat, anne,baba hatta önce peygamberimiz h.z muhammed mustafa çağrışabilir.genelde ikili ilişkiler her an düşünülen, sevilen, değeri ölçülemeyen, anlatılamayan özelindir , beklenen, özlenen, yokluğu ayrı yakar varlığı ayrı. sesi, nefesi, ismi, eli, hatta avuç içi, saçının teli, bakışı, gülüşü, acısı, tatlısı, sazı, sözü senin nazarında herşeyiyle bambaşkadır. zamane aşklarındaki ilişkilerindeki tabir değildir sevgili yada sevgi. bu başlığa sayfalarca saatlerce birşeyler yazılabilir. fazla düşünülmesi fikre zarar akıl şaşar. ehh tamam acıktım bu kadar yeterli biraz da o düşünsün, karalasın.
  ... whybee
 8. 5.
  türkiye'de asla bulamayacağım olan.
  ... sentius55
 9. 6.
  (bkz: baş belası)
  (bkz: baş ağrısı nedeni)
  (bkz: gereksiz sorumluluk)
  ... elizabeth swann
 10. 7.
  parayı, kalbi, her şeyi bölüştüğünüz insan. nedense bu aralar çok sık rastladığım bir şey var kızlarda. bildiğin parasını yiyorlar adamların. ayıptır günahtır, hak geçiyor lan. bir gün o ödüyorsa bir gün sen öde. yok cidden maddi sıkıntın varsa tokum de, aç değilim de. allah'ınız da mı yok kızım?
  1 ... ben hic fondu yemedim