1. 1.
    Gerçekten dikkat çekici bir olay. Projem bu ve yapacağım. Soru soracağım cevapları alacağım. Sonra da başlık açıp bu röportajı düşüncelerimle paylaşacağım.

Röportaj vermek isteyenler özel mesaj atabilirler. Soruları genellikle ben belirleyeceğim ama uygun olması halinde istediğiniz BaZı şeyleri de sorabilirim.
    1 -3 ... 1 station insani
  2. 2.
    Bu işte bir i*nelik var gibi duruyor.
    Yine de siz bilirsiniz.
    8 ... moon tripper
  3. 3.
    zeki mürende bizi görecekmi.

(bkz: mikrofon fobisi)
    6 ... hayta38
  4. 4.
    ilk yazar kim olacak bakalım. Konukları sabırsızlıkla bekliyor olacağım.
    1 -1 ... antikaromantika
  5. 5.
    Taleplerin beklendiği olay.
    1 ... 1 station insani
  6. 6.
    ekşiye ünlü gelince açılan "merhaba ben x ünlüyüm sorularınızı alayım" lı başlığı buradaki herhangi bir yazar istediğinde açabilse keşke.

yahut özel mesajlarda grup kurabilseler. teknoloji çok ilerledi, teknolojiyi sòmürme çağındayız. dolayısıyla zall ın bu ilkel sözlüğü tat vermiyor, tıkanıyor artık bi yerde.

farklı kişilerle aynı sorular yüzünden aynı şeyleri konuştuğumu, aynı savları uzun uzadıya anlattığımı fark edince, kısır döngüdeki en sığ yere demir atıyorum haliyle.

diyeceksiniz ki; nick altın ne güne duruyor ey meme!

farklı birçok kişi, farklı sorular sorduğunda tek tek cevaplama -ard arda sözlük içi konularla ilgili yazmak kısıtlı- imkanı olmayan bir sitedeyiz.

off bunalıyorum,
    beni kısıtlayan, aynı yerde devindiren her halttan sıkılıyorum.
    3 -2 ... liliith
  7. 7.
    Sorular belirlenmiş olduğuna göre biz cevaplayıp başlık açsak olur biter. Yani neticesinde herkese aynı sorular. Bu röportajdan çok anket olmuş sanki.
    2 ... insectoidzz
  8. 8.
    (bkz: lord marcus amoralist primses sözlük röportajı)
    (bkz: whatsapp soran yazar ile sözlük röportajı)
    (bkz: karanligin ruhunda bir gece ile sözlük röportajı)
    (bkz: mazharfuatozkan nickli yazarla sözlük röportajı)

4 adet gerçekleştirdik. devamı için mesaj atarak röportaj verebilirsiniz.
    2 ... 1 station insani
  9. 9.
    Röportaj yapan neden yapar, röportaj veren neden verir hiç fikrim yok.
    5 -1 ... cupcake jemma
  10. 10.
    aslında güzel bir olay. her insandan demeyelim de, çoğu insandan öğrenebileceğimiz bir tek şey dahi olduğunu düşünürsek mantıklı ve yararlı bir fasilite.

edit: yalnız röportajın en az 1 fotoğrafla desteklenmesi gerekir ki, gerçekçilik vurgusu artsın.
    2 ... mofbe