1. 1.
    yeni nesil gelenlere veya uludağ sözlüğe gelmek isteyenlere vermek istediğiniz tavsiyeler nelerdir.
    2 ... inleyenbeygir
  2. 2.
    BAşınızı serin, ayaklarınızı sıcak tutun.
    3 ... arasirabazen
  3. 3.
    Hiçbir şeyi veya hiç kimseyi gereğinden fazla umursamayın. Ya da gereğinden az umursamayın. Her şey ölçülü olmalı.
    5 ... sosyalist patron
  4. 4.
    Mutlu olmaya çalisin hayat kisa gerekirse sehir degistirin ev degistirin ama yapin.

Ben yapamadim amk.
    5 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    Umut etmeyin pişman olursunuz. Hep en kötüsünü düşünün ki düşünce kalkıp daha kötü düşebilirdim diyebilesiniz. iyi niyet palavracılarına umut tüccarlarına inanmayın. Kendinize inan’ın.
    3 ... masfiro
  6. 6.
    Eminem dinleyin ve seri eksilemeyin. Ayrıca bu saçma davranışı yapmak zorunda değilsiniz.
    3 -3 ... iiiblacktoothiii
  7. 7.
    Mesele ölmek değil dost bildiğin en güvendiğin adamın eliyle ölmekmiş mesele.
    2 ... sqilacci74
  8. 8.
    çocuk ile çocuk, genç ile genç, yaşlı ile yaşlı olun. samimi ve doğal olun, değişmeyin. he bir de bolca gülün, ama bayağı bir bolca. en çok.
    2 ... lagavulinvebazlama
  9. 9.
    seri artılayan yazarlar var çokta kibarlar . ilk seri artılanmanızda soğuk kanlı olunuz heycana kapılıp zıp zıp zıplamayınız zaten zamanla alışıyorsunuz.

(bkz: zamanla kaşarlanmak)
    2 ... hayta38
  10. 10.
    Kendiniz disinda kimseyi çok önemsemeyin hayatta ilk öncelik kendiniz olsun. Birine guvenmiyorsaniz ben bu kişiyi duzeltirim demeyin direk basin tekmeyi. Okuyun arastirin her konuda. Kibirli ve hayata bakış açınız aynı olmayan insanlarla olmayın. Ve kendinizi Sevin.
    5 ... duduperivesazarkadaslari