1. 1.
  (bkz: yazarlar akıllı olsun)
  7 -1 ... kartusu bitmis bukalemun
 2. 2.
  bilip bilmeden diğer yazarlar hakkında ahkam kesmesinler.
  8 ... avsallar
 3. 3.
  bir başlık altına entry girerken daha önceki entryler mutlaka gözden geçirilmelidir. daha önce yazılmış bir entrynin tıpkısının aynısını yazmak sözlükte kirlilik yaratmaktan ve boşa zaman harcamaktan başka bir işe yaramayacaktır.

  sözlükteki amaç sadece yazmak değil aynı zamanda okumaktır. unutulmamalıdır ki peygamber efendimize ilk gelen vahiy de okudur. önce okuyup sonra da yazılmayanı yazmaktır takdire değer olan.
  9 ... kesan lee
 4. 4.
  istanbul için konuşuyorum, resmi tatillerde sahil yolunu kullanmayın.
  5 ... exkimo
 5. 5.
  pozitif olun hep artı verin.güne güler yüzle başlayın falan filan.
  8 ... martineden
 6. 6.
  iğrenç espiriler bölümünde olmayan iğrenç espiriler eksi oy alır. espiri yaptığınızı sanıp da eksi oy alıyorsanız espiri anlayışınızda bir sorun vardır. ya yapamıyorsunuzdur ya da anlamıyorsunuzdur.
  4 -1 ... usodabada
 7. 7.
  başlıklara her daim (bkz)'li bağlantılar veriyorsanız yazarlığınızı bir gözden geçirmenizde fayda var. millet tiksiniyor, yapmayın abicim şunu.
  4 -1 ... goktrgelirdertbiter
 8. 8.
  okuduğunuzu yanlış anlayıp önyargılı davranmadan önce bir daha okuyun ve sakinleşin. kendi anladığınıza inanıp ilgili yazarı mesaj yağmuruna tutmayın, sonra yanlış anladım diye özür dileyen gene siz oluyorsunuz...
  2 ... different
 9. 9.
  tamam gündemi takip edin, hepimiz edelim. edilsin arkadaş. ama gündemle kafa sikmeyin ne olur. vuvuzela, pazarda artis, kuçukuçu burcu insanı falan... yapmayın! etmeyin! künahtır.
  2 ... alyowerlak
 10. 10.
  komşunuz açken yatmayın, ayakkabılarınız kapı önünde bırakmayın bir de erkekseniz deodaorant kadınsanız lütfen eşlerinize veya sevgililerinize biraz da siz iltifat edin.

  adam olun kavga çıkarmayın. yöneticiyi bana bırakın. *
  -2 ... mayolu pogaca