1. 1.
    sözlük yazarlarının, işsiz, eğlence fukarası basit troller dışında, işi gücü olan, arada da sözlükte karalayan yazarlarının yaptıkları yatırımlardır.

kimi altına, kimi dövize, kimi gayrimenkule, kimi menkul kıymetlere yatırımlar yaparak parasını değerlendirir.

ben hazırda tuttuğum paramı altın olarak değerlendirip, zamanı gelince de gayrimenkulu mantıklı buluyorum.
    1 ... saldirayterk
  2. 2.
    Gayrimenkul her zaman için en mantıklı gelen yatırım aracı olmuştur.
    Arada bir sözlük kızlarına kahve ısmarlıyorum fakat altın gibi değerlendiklerini görmedim bugüne değin.
    O yüzden yatırım tavsiyesi degildir.
    Gayrimenkul her zaman kazandırır.
    2 ... kamen
  3. 3.
    insana yatırım en güzel yatırımdır. Gerçek dost arkadaş iyi insanlar biriktirin hayatınızda. Birgün elbet faydasını bir şekilde göreceksiniz.
    2 ... island
  4. 4.
    Şahsen duruma göre bi sağa bi sola yatırıyorum.

Bi getirisi yok.
    1 ... lcma
  5. 5.
    Borsa ve döviz şimdilik.
    ... ogzd
  6. 6.
    Sağlam bir ripple ve airdrop birikimim var. 2019 sonuna kadar şimdikinin birkaç katı artacak. Hayırlısı diyelim.
    ... dakandaz
  7. 7.
    hayatım boyunca sadece kendime, beynime yatırım yaptım. kitap okuyarak, araştırarak, film, belgesel izleyerek, gözlemleyerek vs. bir hayalim vardı ve bu uğurda yaptığım yatırımların karşılığını biraz uzun sürse de aldım. herkese öneririm. maddi yatırımlardan kat be kat daha haz verici bir şey.
    2 -1 ... skammen
  8. 8.
    280 bin tron. eskiden olsa vadeli işlemi ayrı borsası ayrı emtia piyasası ayrı sürekli başında takip ederdik.

vakit yetmemeye başlayınca tek tipe dönüyor insan.

dedikleri gibi yıl sonu 50 cent bulursa genç yaşta ev alırız. yok bulmazsa canı sağolsun.
    ... raduyev
  9. 9.
    Bir dost, bir post.
    4 ... zeytinyagli dolma kalem