1. 1.
    Arkadaşımla ben başka bir çocuğun arkasından konuşa konuşa yolda giderken arkama baktığımda arkasından konuştuğumuz çocuk vardı.
    2 -1 ... glapnak
  2. 2.
    Utangaçlık duyduğu hikayeleri başlığını görünce yaşadığım başkası adına "utanç duyduğum" hikayedir.
    4 -2 ... shk2
  3. 3.
    konsere gittiğim mekanda gişede bilet alırken kız arkadaşıma yaptığım salak esprileri gişedeki çocuğun da duymuş olması ve pis pis sırıtması.
    4 ... arasirabazen
  4. 4.
    komşu kızını öpmeye çalışmıştım allah affetsin, tabana kuvvet kaçmıştı. yaşlar 6 bu arada. o kaçıp ben kovalarken de mahalleden uzaklaşmıştık. bütün millet bizi arıyordu, bulunduğumuzda sebebini söylemedik tabi.
    3 -1 ... masklavi
  5. 5.
    ilk okulda sınıftayken altıma işemiştim.

Sınıfta Su böyle dalgalanmıştı.
    2 ... yahigewrovski
  6. 6.
    Lisede sınıf kapısının girişinde 3 arkadas seks muhabbeti döndürüyorduk klasık ıste "sevim hocayı ne sikerim heahaa" muhabbetleri.
    O ara sevim hoca kapıdan girer bizi görür lafı işitir şöyle bir bakar güler geçer.
    Şimdi bizi mi ezdi biz mi fenaydık anlamadım.
    4 ... endless pain
  7. 7.
    Lisedeyken arkadaşımın cep telefonumu açıp galeriye girmesinden ötürü kendi kız arkadaşının ve hocasının çıplak resimlerini görmesi sonucudur. Lavabodan döndüğümde “olum hadi benimkini geçtim, sen hocamızı mı siktin lan” tepkisi aldım.

Hayır, onlar ben değildim, uzaylılardı.
    2 ... herteldenyazar
  8. 8.
    Herkes abazalıklarını anlatmış. Utanmadan yaptığınız şeyleri bu başlık altında paylaşmanız çok saçma.
    1 ... comegizligizli