1. 2397.
  age of empiresta araba olması.

  (bkz: how do you turn this on)
  10 ... duygular
 2. 2398.
  Genelde erkek yazarlar tarafından kızların hedef alındığı tespitlerdir..
  7 -1 ... picasago
 3. 2399.
  aslında herkesin canı sıkılıyor ama herkes başkasını eğleniyor sanıyor.
  15 ... anambunelan
 4. 2400.
  Armut dolapta neyin yanında dursa onun kokusunu Çekiyor. Gecen gun armut yeyip yumurta tadı aldım.
  17 ... banggang
 5. 2401.
  elinizde kitap kulağınızda müzik varsa birinden birşey anlamazsınız. Sadece beyin yorgunluğu yapar.
  13 ... yesar
 6. 2402.
  Birini stalklamayın. Canınız yanıyor. *
  12 ... kont olaf
 7. 2403.
  çok iyi tespit yaptığım ve gözlemlediğim gerçeği, öyleymişim onun yarım saatte anlatamadığını bir iki cümlede toparlıyormuşum, özetliyormuşum. bu benim değil en yakın arkadaşımın tespitiydi. tamam anladık da çok iyi tespit yapmak tek başına bir işe falan yaramıyor, ne yapim ben şimdi yani.

  kimilerine göre müthiş bir yetenek belki, ama ben bu güne kadar pek bir faydasını görmedim yok da galiba?
  9 -1 ... sentinel prime
 8. 2404.
  ortaokulda, lisede sınıfın en arkasında oturan çocuklar çoğu zaman sıra ve masa arasında ayaklarının girebileceği kadar bir yer olmadığı için sıralarına zıplayarak oturan tayfadandırlar.

  kalkıp en ön sırayı çekerek sıra ve masa aralarına boşluk verme gayreti çoğu zaman yersizdir. çünkü en ön sıradan başlayıp arka sıralara gelene kadar sınıfın ön kısımlarındaki uyanıklar masa ile sıra aralarına ayaklarının rahatça girebileceği yer bırakırlar ve en arka sıraya gelene kadar boşluk kalmaz. hazin hikayedir aslında bu.
  12 ... beyninin eksik lobu
 9. 2405.
  evli olmayanları eleştiren insan görev gereği evlenmiştir, yalnız yaşamaktan ödü bokuna karışır. toplumun bir ucube olarak gördüğü "bekar" damgasını yemektense hiçbir huy, su gözetmeksizin bir eş bulup evlenmeyi yeğler. bekarlara bu denli sataşmasının nedeni yaşanmamışlıkların ve huzursuzluklarının tezahürüdür. evlenmekten umduğunu bulamamış ve içten içe huzursuz olduğundan herkesin bu duyguyu yaşamasını temenni eder. sanki evliliğinde yaşadığı her an "mükemmellik anları" olarak kayda geçiyor da "bekarı" yaşamamış sayar. şunu söyleyeyim ki hayatı madde madde yerine getirilmesi gereken ödevlerin olduğu bilinciyle yaşayan insanlar var olduklarını hiçbir zaman hissedemezler, belki ölüm anında, bilincin yok olmaya doğru ilerleyişinde "ne oluyor lan?" diyebilirler.
  14 ... alexandrakolantai
 10. 2406.
  teo:din+man:adam
  teoman=imam
  9 -2 ... redcap