1. 2384.
    türkçe çok kutsal bir dil. mesela birine öfkeleniyorsun atıyorum türk değilsin "bitch" biç ne ya biç. ama bak şimdi ağızdan dolu dolu çıkcak orrospuuuuuu. yani buram buram nefret kokuyor. ağzını yüzünü sevdiğimin türkçesi be.
    8 -3 ... empresario
  2. 2385.
    Sabri ve Hakan Balta galatasaray takımından bir şekilde gönderilirse zorundalık o mevkilerde daha iyi futbolculara yol açabilir.

amin.
    4 -1 ... kimattikralatti
  3. 2386.
    şevval sam çok güzel derule söylüyormuş. bi de üç ayak horon patlattın mı üzerine tamamdır.

laz uşağu değilum...
    11 -3 ... caraskal
  4. 2387.
    Saat gece yarısını geçince saçmalamaya başlıyorum. bu gece bunu tespit ettim.
    12 -1 ... fatalerror
  5. 2388.
    orospuluk sadece kadınlara indirgemek sığlıktır. orospuluk huydur. davranıştır. orospuluk bi karakterdir. erkeğin orospusu daha tehlikelidir. bu yüzdendir ki erkeklerin 'dost' dedikleri adamlardan yediği kazıklar daha derin ve etkilidir.
    7 -2 ... hostes bey oglum
  6. 2389.
    insanların mutluluğu için bir son var edildi. ölümsüzlük bu yüzden verilmedi..
    3 -1 ... mystique
  7. 2390.
    Sert mizacımdan kaynaklı olarak erkekler bana uzaktan bakmaya mecbur kalıyorlar.
    O zaman bu şiir size:
    Cemal Süreya-öyle uzaktan seviyorum seni.
    13 -2 ... askiya alinan hayat
  8. 2391.
    Ulaşamayan "ulaşmak istemiyorum" der.
    5 -2 ... pudra dantelli krem kurdele
  9. 2392.
    Insan herkesi sevebilir. Güzel, çirkin , yakisikli, karizmatik, zengin yada fakir. Hiç farketmez. Sevmek isterseniz eğer sokaktaki çöp toplayan, evsiz, kirli adamı veya pavyonda çalışan kadını da seversin.
    4 -2 ... elizabeth swann
  10. 2393.
    bir sağlak olarak mandalinayı sol elimle daha rahat ve pratik soyabilmem.
    sol elle tutup, sağ elle soymayı denedim. yok, sol elle daha iyi soyuyorum ama sağlağım.. sağlakım..sağlaklık..
    14 -2 ... dalavera