bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yazarların iyi kötü çirkin takıntılarıdır.
    pilotmont:
    izmit simidi
    tren
    ferdi tayfur
    30 -2 ... pilotmont
  2. 2.
    zaruri tanım: çoğu zaman obsesifliğin dibine vurulan takıntılardır.

aradığınız kişi telefonu açmayınca durup: 'ulan şimdi çaldırdığımı sanar bu mal' diyerek ikinci kez aramak.

denizde en açıkta yüzdüğünüz vakit: 'ulan şimdi bi köpek balığı gelse ilk beni yer' diyerek kıyıya yaklaşıp daha açıkta başka bi kurban bırakınca rahatlamak.

saati ayarlamak için illaki en güvenilir kaynağın trt 2'nin sağ üst köşesindeki saat olduğunu düşünmek.
    78 -4 ... orta boylum az yazmalim
  3. 3.
    yolda iki kişi yürürken daima ve ısrarla sağ tarafta yürümek. solda yüründüğü vakit "tersime geldi" diyerek sağa geçmek, arkadaşın "te allahım" bakışlarına maruz kalmak.
    53 -1 ... trink
  4. 4.
    bir yabancinin ya da kendime yakin hissetmedigim birinin henüz kalktigi koltuga hemen oturamam. ancak bahaneler uydurup zaman kazandıktan sonra oturabilirim.
    takinti iste.
    15 ... godot yu beklerken
  5. 5.
    güzel kızları elde etme takıntım var, işin kötüsü hep başarmam.
    24 -34 ... biodaddy
  6. 6.
    Evin içinde yürürken durmadan köşelere dokunma ihtiyacı hissetmek.
    19 -1 ... saskaloz balikk
  7. 7.
    evde saatlerce volta atmak. volta atarken elde mutlaka bir obje olması. zincir olur, sırt kaşıyıcı olur,.... herhangi bir obje ve yazar kızımız evde saatlerce volta atar. öyle ki volta atması için 3 adımlık bir alanın olması dahi yeterlidir. ayaktaysam düşünüyorum, düşünüyorum öyleyse varım!...
    28 -5 ... trumanshow
  8. 8.
    seovidir efendim. bi yakalarsam var ya.
    5 -3 ... dayakyersin
  9. 9.
    öss'ye girmek.
    17 -5 ... devodevil
  10. 10.
    orn. biri anket acinca dayanamiyorum dolduruyorum. evet bunu hep yapiyorum.
    12 -2 ... dusunmuyorumoyleysemalim
kapat