1. 1.
  geçen gün yine sevişiyorum... türünden başlayan itiraflarla arkası gelecek olan entrylerdir. bayan yazarların katılımını dört gözle bekliyoruz efendim.
  10 -1 ... chalimero
 2. 2.
  (bkz: uludağ sözlük adult section)
  9 ... notrinova
 3. 3.
  odasından içeri girdiğimde kendi kendini tatmin etmeye çalışıyordu. malikanede ikimizden başka kimse kalmamıştı, hizmetçileri de yollamıştım. onun da beni arzuladığını biliyordum. beni tüm davetkar tavırları ve kadınlığıyla yatağına davet etti...
  8 -3 ... broken beat scarred
 4. 4.
  memelerimi sıvazladım.
  21 -4 ... objebi
 5. 5.
  düşlerimde büyüttüğüm bir çiçekti benim için seks. ama kahrolası atmosferin altında yetişmiş yaratıklar onu kökünden kuruttu.
  14 ... antisosyal
 6. 6.
  (bkz: kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu)
  9 -1 ... hyde
 7. 7.
  sevişirken şapka takmayı seviyorum. prezervatif falan değil lan bildiğin şapka, en çokta hasır şapka takıyorum.
  30 -7 ... biodaddy
 8. 8.
  bir gecelik değil ancak üç günlük bir ilişkim oldu.
  3 -1 ... sadettin kanyak
 9. 9.
  zor boşalıyorum. 31 çekerken çok zor oluyor. elimde derman kalmıyor.
  5 -4 ... heryersarikirmizi
 10. 10.
  şöminenin önünde mayışmış elimde şarap kadehi içinde fişne suyu oturuyordum. tam o sırada kapı çaldı. gelen amcamdı. onu içeri aldım. yanlış anlaşılmasın eve aldım yani. birlikte şöminenin önüne oturduk. gene ne fantazilerdesin bari şömineyi yaksaydın dangalak dedi amcam bana. hiç tınmadım ipneyi. ben onu düşünüyordum eylem'i. bu şöminenin yandığı zamanlarda şöminenin önünde ateşin o sakin ışığının güzel yüzünü aydınlattığı saçlarının, ateşin odunu santim santim ele geçirdiği anlardaki patlamalarla çıkan hafif rüzgarla dalgalanışını seyrederek değil, onun elindeki fişne dolu şarap kadehini alıp şömineye fırlatıp fişne suyuyla şömine ateşini söndürüp daha sonra onu ısıtmak bahanesiyle ona sahip oluşumla düşünüyordum eylem'i.
  10 -2 ... kalemistik