1. 1.
  Her sabah koşuyoruz ne için mi ?. Kansere farkındalık olsun diye. Vücutta'ki iç dengeyi sağlamak adına. Sağlıklı olmak adına koşuyoruz. Ruhsal ve psikolojik sorunların önüne geçmek için. Ben atletizm ile ilgileniyorum 4 yıldır ve oldukça memnunum. Hayata bakış açınız değişiyor çünkü. Sporun hangisi olduğu önemli değil sayın yazarlar. Sporunuzu yapmayı ihmal etmeyin. Güzel günlerin tekrarı olmaz !. Bu güzel alışkanlıkları sürdürmeniz dileğiyle. Hayırlı sabahlar.
  -2 ... iiiblacktoothiii
 2. 2.
  istanbul'da sabah koşusunu ancak tıkanan trafikteki diğer sürücüleri ve yayaları bir an önce geçmek veya servise yetişmek için yapabilirsiniz. Sanıyorum izmir Ankara Bursa'da da durum farklı değil.

  Koç ailesi mensubu değilseniz ve çalışmak zorundaysanız sabah sporu anca böyle yapılabilir. Bi de evde diş fırçalama, işe hazırlanma koşuşmacası var orada da her bir ekleminiz ayrı oynuyor, spordan sayılır.

  Ha öğrenciyseniz falan bilemem ama o güzel alışkanlıklar tatlı bir rüya olarak kalacaktır yakında.*
  2 ... asuregibisurat
 3. 3.
  aç karnına kardiyodur eğer başka bir antreman yoksa o gün. yağ yakımı sabah aç karnına daha verimli olur. vücut depoları tükenmiş, insülin düşmüştür. ister hiit olur ister sabit tempoda 40 dakka 1 saat. gün aşırı yapılabilir ağırlık antremanlarından hariç kalan günlerde. çünkü günde iki kez terlemek, duş almak, spora vakit ayırmak işkence olabilir. ha çok boşsanız, bu sorun değilse, hızlı bi yağ yakımıysa amaç yapılabilinir. uyandıktan sonra hurra kahvaltıya koşmak gereksiz olduğundan, o zamanı spor ile değerlendirmek mantıklı olacaktır.
  1 ... nuclearbat
 4. 4.
  işe geç kalma, acele etme ve otobandaki emniyet şeridinin ırzına geçme sporu. hem de hergün.
  2 ... ikitekerbirhayat
 5. 5.
  Otobüs durağına yürümek.
  -1 ... nbr mallar