1. 21894.
    Erkeklerden nefret ediyorum erkeklik taslamalarından şiddete meyilli oluşlarından her şekilde, nefret ediyorum. Bir arkadaşım ruh hastası abisi yüzünden intihara kalkıştı ölümden döndü, bir arkadaşım kafayı yemek üzere bir tanesi babasından şiddet görmüş evden kaçmış annesiyle birlikte ve ben de oturmuş dinleyebiliyorum sadece. Sinirden uyuyamıyorum. it sürüsü. ite hakaret olur gerçi ama insanlıktan bir gram nasibinizi almamışsınız. Size feminizm çok sizin ağzınıza sıçacağız. Buraya üzgün üzgün yazmak isterdim ama sadece sinirliyim.
    3 -4 ... sezenist a feminist
  2. 21895.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2121737/+
    1 ... traveler of secret moments
  3. 21896.
    Gözü olanın gözünü sikiyim. sikicem artık o göz kiminse bi siktirsin gitsin de işimize bakalım aq ya.
    ... good luck with me
  4. 21897.
    Geçen izlediğim dizide biri sigara yaktı tatlı tatlı içti.. o dakikadan beri canım acayip çekiyor. bulsam bir tane falan içeceğim..
    2 ... neler de bilirmis bu
  5. 21898.
    Ülkedeki insanların kalite problemi boğuyor beni.
    Haberleri izliyorum moralim bozuluyor. Bilmem nerenin belediyesinde dönen yolsuzluk veya bir futbol takımına gelen oyuncuya verilen ücretin miktarından ziyade dönen dolapları okumak yoruyor beni. Ya da ben vergimi düzenli öderken, elime para geçmeden maaşımdan kesilirken, altında lüks araç olan futbolcunun ödediği komik vergileri görmek boğuyor beni. Inanan için kuralları basit olan islam dini dallanıp budaklandırılıp şeh, şıh, hoca efendilere muhtaç edilip sömürü düzeni kuranları görmek boğuyor beni.
    istanbul, konya veya Anadolu'nun herhangi bir şehrinde dergahından çıkmadan, hayatları cephelerde geçmiş olan Atatürk ve arkadaşlarını eleştirmek bir yana küfürler edenlerin savunucularını görmek boğuyor beni.
    Keşke Yunan gelseydi diyen meczupların, ben hocayım deyip Tv'de kadınlarla alem yapanların, fetö gibi ülkenin bütün mahremini başka ülkelere satanların hala takipçi buluyor olması boğuyor beni.
    Yaklaşık 900 milyon dolara teknoloji şirketi alabilecekken ona yakın bir parayı bir parka gömenlerin hala Tv'de çok rahat konuşabilmesi boğuyor beni.
    Atatürk'ün partisiyiz diyerek oy toplayanların pkk-ypg-pyd-dhkpc destekçilerine kucak açtığını görmek boğuyor beni.
    1 ... bizans tekfuru
  6. 21899.
    Nasıl bir şeyler söylemeyi günlerce planladıklarımızın yanında en çok susuyoruz nasıl başarıyoruz bunu, şaşıyorum..
    ... ms nobody
  7. 21900.
    Son 3 5 senedir kimsenin kimsenin iyiliğini istemediğini bundan rahatsız olduklarını keşfettim. Kimse kimseyi yardım etmek için dinlemiyor,kimse kimseye derman olmak için beraber değil,herkes bi yerlere gelmek dereyi geçmek için birileriyle ilişki içinde. Sen onlardan farklı olduğunda dışlanıyorsun. Sen bu gerçekleri yüzlerine çarptığında yalnızlığa mahkum oluyorsun. Ben artık sıkıldım en yakınımdaki insanların beni iyi günümde sevip kötü günümde ortada bırakmasından. Hayatın düzeni gereği insanlar insanlara belli dönemlerde muhtaçtır. Bunu anlıyoruz da hava su kadar da değilsiniz be amına koyim kıçınız başınız oynamasın. ikameniz bol,leş gibi insan kaynıyor heryer.
    1 ... okunmusbarbunya08
  8. 21901.
    Akıllara zarar bir acıyla uyandım az önce. Bu Genellikle bir kabus yoluyla yolurdu. Ancak hem fiziksel hem de zihinsel olarak işledi az önce. Bir kalp çarpıntısı, aynı zamanda bastıran çene ve diş ağrısı ve içe doğan kötü bir his. Neyse ucunda ölüm yok.
    3 ... psychostasia
  9. 21902.
    dün yakın bir arkadaşımın kardeşine bir araba çarpıp kaçmış.

kızın vücudu kırıklar içinde, organları zarar görmüş. doktorlar ölmek üzere diyorlar. arkadaşım bir enkaz halinde. ne yapacak bilmiyor.

bugün çok, çok kara bir gün.*
    3 ... double cross
  10. 21903.
    +18 başlık açmayın yeter.
    moderatörler göreve!
    ... ya bir sus