1. 21774.
    Üşengecim sanıyordum ama fakirmişim. Kışın her fırsatta niye battaniye altında oturduğumu ve kıpırdamadığımı sorgular, kendime tembel derdim. Ev soğuk yahu doğalgaz yok. Haklıymışım yani.
    1 ... kopegin pavlovu
  2. 21775.
    Şöyle dertli bir uzun hava.
    ... napacukk
  3. 21776.
    Anaokulun da aşık olduğum çocuk nişanlanmış (efkarlı emoji).
    4 ... artreux
  4. 21777.
    3 gündür günlüğüme tarih atarken yıl kısmına 2020 yazıyorum. Az önce de geçen yıl bu vakitler ne haltlar yediğimi düşünürken 2019 ocağını anımsadığımı farkettim.
    2020 çık aklımdan. Cumhuriyetin en uzun yılı resmen amk.
    1 ... fischerin piyonu
  5. 21778.
    Ders çalışmam lazım. 2 hafta var finallere. Ama isteğim de hiç yok. ortalamam 2.01 olsa bile mezun olup atanabiliyorum. yüksek lisansta yapmıcam. Bu bütün şevkimi bitiriyor. Ancak 2 hafta sonra sınavların teker teker götüme girmemesi için gerçekten çalışmam lazım. isteklerimi bastırmam lazım.
    ... sylas122
  6. 21779.
    yapabileceğim şey aslında zor bir şey değil ancak nedense olmayacakmış gibi geliyor. biliyorum olacak bu çok kolay bir şey nefes almak kadar kolay ancak gel de anlat işte.
    ... beynemaz
  7. 21780.
    Yarın sabah bir operasyon geçireceğim. Biraz riskli ve yan etkileri olan bir işlem. Dualarınızı alırım.
    Gitmek var dönmek yok. Dönemezsem sağlıcakla kalın. Hakkınızı helal edin...
    6 ... stargate
  8. 21781.
    Sanki son bir söz hakkı tanınmış, cevabım ise ya idam kararımı ya da yaşama hakkımı belirleyecek gibi.

Sonumuz mutluluk olsun, karar mühim değil.
    1 ... duyanlara duymayanlara
  9. 21782.
    anlayamıyorum. yok bende beyin hücreleri tükendi ya gel ya git aq.
    ... i dont give a shit
  10. 21783.
    bir intihar olayı duyunca insana buz gibi ter döktüren şey, pencerenin demirinde asılı duran narin ceset değil, intihardan hemen önce o kalpte olup biten şeydir.
    2 ... anto