1. 21617.
    “Sevgisizliğine bir kalp verdim.”
    2 ... temirata
  2. 21618.
    önceden iyi kötü dışarı çıkıp hava alabiliyordum şimdi o da yok. evde oturmaktan yakında devdas'a döneceğim aq.
    1 ... delphoi
  3. 21619.
    canım sıkkın.
    2 -1 ... anto
  4. 21620.
    Benimki daha sıkkın.
    ... ocuuu
  5. 21621.
    Yazdan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden etmiyorum.
    1 -1 ... a s i n
  6. 21622.
    bir bitki ot gibi yaşıyorum son zamanlarda hayatta hiç bir şeyden keyif alamıyorum.
    ... yazar cizer34
  7. 21623.
    Bana dedilerki ikisi birden biri susuyo biri konuşuyo. Benim canım sıkkınsa 2 gelir beni alır evden dışarı çıkarır gezeriz moralimi düzeltir. Ama sen sadece dinliyosun ve orda kalıyor. Ben de dedim yani ben ne yapayım daha işte dinliyorum yani. Yok diyor devamında sen kimseyle arkadaş olamazsın. Benim kafamda kalıyor bu o arada eski kankalar wassapa yazmıyorum diye tripleniyolar mı bana. Bu cümleler aklıma geliyor sonra sen kimseyle arkadaş olamazsın. Sonra 1 ya da 2 hafta kafam bozuluyor iyice. En son kavga edip arkadaşlığıma bir nokta koyuyorum ikisiyle de. Sonuç 1 aydır keyfim yerinde.
    ... trenzalore
  8. 21624.
    Seninle olduğum her yer çok ama çok huzurlu. Afrika sıcağının geldiği şu günlerde, mesela bugün 42 derece ile güneş tepemizde ve bir damla gölgelik yer bulamazken bile serin hissettiriyorsun. iyi ki varsın. Aile gibisin.
    8 ... yeni nesil aliye rona
  9. 21625.
    hala çok güçlü bir yalan söylenmiş de hepimizi kandırmışlar hissinden kurtulamıyorum bir türlü. böylesi küresel bir salgında hastalık geçiren bir tane tanıdığım yok. elbette şükrediyorum bu duruma. üstelik 2 ay sonra bile tv programlarında adamakıllı konuşan kimse yok.

küçücük de olsa bu şüphe çok kötü hissettiriyor bana kendimi. yoksullukla mücadele edebilirmişiz de, küresel bir kötülükle mücadele edilemezmiş gibi geliyor.

sonra bırakıyorum tüm o komplocu youtube videolarını izlemeyi. düşünmemeye çalışıyor, kötülüğün bile bir limiti olabileceğine ve nihayet insanların dünyayı güzelleştirebileceğine inanmak istiyorum yine.
    10 -2 ... fikrimin ince gulu
  10. 21626.
    Düşünen ve sorgulayan insanlara bu ülkenin çok ihtiyacı var. Bir yerlere geleceksek eğer bu şekilde geleceğiz.
    5 ... sorunluadam