1. 21329.
    En çok yanında olmasını istediğin kişinin seni üzeceğini bile bile hareket etmesi. Zor anını onunla atlatacağını düşünürken aslında hep tek olduğunu hissetmen vs.
    5 -2 ... 3temmuz
  2. 21330.
    Arkadaş bildiklerim benimle 101 partisi yapmak yerine sevgilileriyle romantik dakikalar geçirmeyi seçtiler. Beni ektiler yine beni benii beni benii erkeksi bayan buselerini... yazıklar olsun ya!
    5 -1 ... erkeksi bayan buse
  3. 21331.
    sadece yalnızım ve böyle ölmek istemiyorum.
    ... peacekeeper
  4. 21332.
    Bir harf gerekiyor çoğu zaman, tek bir harf ile Başlamak; boyun eğmeden, dimdik ve en önde; olması gereken yerde ve olması gerektiği şekilde; bir anahtar gibi kapıyı ilk aralayan olarak, tek bir harften sonsuz cümlelere dönüşmüş bir biçimde.
    2 ... serenity painted death
  5. 21333.
    Aşırı yazasım var ya, yani yaşlandım şu 5 saat içinde. Ömrüm hep böyle geçecek, cezalandırılmış bir kulun günlüğü diye kitap yazıcam en son. Yani ismet özel diyor ya; neye uzattıysak elimiz bir arşın bizden ırak, diye öyleyim hep, savaş bitmiş ben cephede unutulmuşum nihayetinde.
    1 -1 ... sezenist a feminist
  6. 21334.
    Sözlük ortami o kadar igrenc bir yer ki, her gün am, göt, meme basligi gormekten biktim artik. Her sey bunlardan ibaret mi, baska derdiniz yok gibi, gelip burada sikik basliklar acmaktan baska bir işe yaramayanlar var. Koca koca insanlar olmussunuz genel olarak cogu kisi de +20 yaşinda ya. Utanin biraz. Bir gun sozlugu birakacak olursam kesinlikle kafa siken sikikler yuzunden olur.
    10 -1 ... the neighbourhood
  7. 21335.
    Gidiyorum sözlük. 8 yıldır burada bir şekilde yazıyordum, artık pek anlamlı gelmemeye başladı.
    8 yıla üzülüyorum fakat burada kalmak mutlu etmiyor artık.
    Tanıştığım arkadaşlarım ve hatta çok sevdiğim arkadaşlarım oldu, belki bir zaman karşılaşırız..

O zamana dek hoşçakalın.
    2 ... gelbaharimkaybolalim
  8. 21336.
    burası uludağ sözlük mü, chp gençlik kolları mı belli değil.
    3 -5 ... enemyy
  9. 21337.
    zaman hicbir seyin ilacı degıl aksine her seyin zehri her seyi öldürüyor.
    4 ... ne alakasi var oglum
  10. 21338.
    Bugün işe dolmuşla gitmek zorunda kaldım.
    Neyse karşıda kaldırımda bir teyze var. Sordum yakında geçti mi diye.

Yok dedi. ayaküstü konuştuk biraz.
    Hangi köydeniz vb

Tek eli yok. Cam ve kola şişesi toplayarak geçimini sağlıyormuş. Çocuğu varmış 4 de onun çocuğu.
    Çocuk tomrukta kolunu kırmış.

Sabahın körü dağın başından yürüyerek geliyor ve ben durduğum yerde dahi terliyorum. Öyle sıcak.

Ama kadın bir iyi. Bir güleryüzlü.
    Ayrılırken bir o kadar Allah yardımcın olsun dedi ki.

içim sızladı desek yeridir.
    Allah hepimizin yardımcısı olsun.
    3 ... eylulsabahi